Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocok256

    veterán

    válasz pachito #28297 üzenetére

    Ha streamelni is akarsz akkor minimum 6 magos proci kell (vagyis az új szériás intelt kell választanod). Ezek kb 400-500 körül kezdődnek azok amik már használhatóak is.

    Bf et többnyire megéri megvárni ha nem sürgős neked a történet mert egy két jó leárazás szokott lenni. Aw outletben is és egyéb helyeken is. Viszont ha megvárod a BF et akkor teljesen felesleges most írni konkrét típust mert addig még nagyon sokat fog változni a piac :)

    HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

  • x_o_n

    veterán

    válasz pachito #28297 üzenetére

    Szia,
    Nem a teljesitmény a gond hanem a hűtés és gépház konstrukció,igazábol én azt tanácsolom gyütsd össze az infokat ajánlott gépekröl majd olvass roluk teszteket,és nézd meg élőben is.Én egy Msi melett kötöttem ki egyrészt árban akkor éppen a legjobb volt, a teléjesitmény nekem teljesen elég volt az infok alapján és a kaszni,hütőrendszer teljesen meg gyözö volt és élöben itthon méginkább hiszen 65-67c volt eddig a max cpu/gpu.
    Szerintem igazábol amit érdemes megvenni konfig én ez alá nem is akartam menni i7-7700+gtx1070+16gb ram+256gb ssd+1tb hdd de megfontolandó egy 1060is de engem meggyözött a különbség.
    Szerintewm az 1400eur kategoriában a ge73vr 7rf abszolult nyertes,arról nem is beszélek hogy a tn pannel (3ms 120mhz)köröket ver a dellem ips paneljere...meg ugy a legtöbbre hiszen 100%sRGB 75% adobe és mi tagadás nem gyengén látható mennyivel szebb,nekem tetszett az is hogy eggyesével be lehet állitani a billenytyüzetek világitását,szinileg,és hogy világitson e vagy sem,engem zavart az elözön hogy mind világit...az is pozitiv hogy világit az usb port,igy nincs több vacakolás este :) a mobilon nyomonkövethetö teljesitmény adatok is ötletesek szerintem igy teszt vagy terhelés játék alatt is nézhető minden info.

    Ebben az árkategóriában még Clevo gépe ami szerintem érdekes lehet bár inkább 1060al szereltek vanak ennyiért.Érdemes Dell Alienware gépeket böngészni néha azokat is látni leárazva és amiket még javasolnak neked,ez csak az én személyes tapopasztalatom.
    Negativ egyedül nekem hogy szokatlanul könnyü ez a gép és vékony de az előd Clevohoz képest tünik nagyon annak és nem is annyira negativ csak inkább szokatlan.

Új hozzászólás Aktív témák