Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz inf3rno #94944 üzenetére

    Én a hét öt-hat napján időszakos böjtölök, 16 óra a minimum, sokszor inkább 18-20 óra.
    De ezt is embere válogatja, használ-e, van, akinek nagyon beválik, van akinél abszolút nem - vagy épp nem is csinálhatja.
    Én anno rengeteget fogytam vele, most nem különösebben akar működni...

    @Studi :C

    @Tom: :) Megtoltam a hétvégét, de azon felül amúgy nagyon odafigyelek a kajára. Nagyon rég ettem annyira fegyelmezetten, mint az utóbbi hetekben. Jönnek végre a zöldségek is, én erre vártam, egyedül a kenyér sok már csak, de azt is Feleségem süti (kovásszal készíti), de a napi kalóriabevitel így is szinte mindig deficites, és alig van nasi.

    @SpaceKombajn: Ez a legjobb topic az egész PH-n ;)
    Én a péksütiket próbálom most épp letenni, nullára még nem sikerült redukálnom, de drasztikusan csökkentettem a mennyiségeket.
    Legutóbb két túrós táskát ettem (ha már rákényszerültem a péksütire, legalább sok fehérje legyen benne), hát órákig vertem a fejem utána a falba, hogy az árán vehettem volna inkább egy 250grammos túrót, sokkal több fehérjével, sokkal kevesebb szénhidráttal (és egyéb sz.rral).

    @Tisn: Sebaj, jönni fognak az eredmények, kitartás ;) Már csak azért se add fel, mert addig pl. engem remekül motiválsz ;] :R

Új hozzászólás Aktív témák