Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz FEDman #934 üzenetére

    Focus peakinggel hasonló az eredmény nekem mint G2őn nélküle (utóbbi képe kb zajmentes belenagyításkor) - igaz, nem ugyanazokkal az üvegekkel próbáltam. De nagyban függ az üvegtől is, a Plannarral könnyű, nagyon penge, kontrasztos, de a jupiterrel vért izzadtam fókuszálásnál. Főként nyitva hasznos, amikor látom ahogy a sáv végigsöpör, de videók alapján a sony erősebb/színesebb segítsége ide is elkéne, ez is fw könyörgési listán van :). Igaz, nikon kijelzős/belenagyítós módszerénél ezerszer jobb eredményt ad (5100), de asszem milc fronton ebben is alulról súrolja az átlagot, használható, pont.

    Split screent néztem több videón, dícsérik, de nekem a szemem kifolyik, és a fp-nél is kevésbé látom a videókon hol a gyíkba az élesség. Kis pöcs keresőben egyetlen pici narancssárga folttal is hasonlóan működik a FED-en, mégis így használták, csak most már jobban esne ha ezt annál erősebben/jobban láthatóan csinálná az X-E2.
    Pana szintű nagyítással Sony szintű fp-el ha kérhetném ;].

    FEDman, Hirdetésből akkor szedjem ki az mft adapert?

    Stauffenberg: Mi visz rá a manu iso+M használatra röviden (az auto iso A/S, néha M helyett)?

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák