Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Parci #2838 üzenetére

    Úgy rémlik igen.
    Ezzel a módszerrel (egyébként nagyon kevés eladót találtam aki így csinálja) akár 10%ot is lehet fogni. Vagy kockáztat az ember. Vagy 35%ot tejel az államnak (obi esetén vám is van) pluszban. D variáció lenne még ami legális is, hogy keresni utazókat/sztyuikat, és velük behoztani, az árban az A és a szerencsésebb B verzió között van, hátránya hogy relatív nehéz ilyen embereket találni. Én felszívtam magam az első eladóval közös butaságunkon (+44k, mert nem írta meg hogy tett mellé egy szebb számlát kívülre :O ), és keresztbe tett ujjakkal várok, belekalkulálva a rosszabbik esetet persze. Tudom hogy nem vagyok éppen kirakatba való gyerek ezért, de tegye föl a kezét akit elvekben sem zavar, meg anyagiakban sem, hogy pl egy XF14 az 279K vagy 155K. Értem én hogy hosszabb gari meg árrés meg közterhek... 55%-os áron még szóba kerülhet, teljesen sose.

    (#2841) arn: Mert így az ebayen veszed meg; mert az amazonon még többet fizetnél.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák