Új hozzászólás Aktív témák

  • b.vr

    őstag

    Sziasztok!
    Egy kis segítségre lenne szükségem, ugyanis megvalósítási fázisba lépett egy régi elképzelésem hogy a fényerős ekv 35-öt Fuji-val oldjam meg (a FF Sony 35/1.4-nél ugye csak az obi több mint itt az obi+váz együtt lesz használtan, erre a dologra egyelőre ennyit szánok) És most találtam is eladó 23/1.4-et meg X-E2-t is (még az elején elgondolkoztam valamelyik X100-variánsban is, de ezt az én szempontjaim miatt aztán elvetettem), csak az objektív nem BP-en van (elvileg majd következő hétvégén jön), az X-E2 viszont egy olyan eladóé aki már felszámolta a rendszerét és csak a váz van meg... így viszont nem tudnám jelenleg kipróbálni.

    Szóval a kérdésem az lenne, hogy dolgozik-e valaki a Petőfi híd környékén (merthogy az egy kvázi fix pont hogy az eladót ott minden nap délben el lehet érni) vagy esetleg bárhol a körút/metrók/Budán pedig a Széll Kálmán tér- Móricz tengelyen bárhol, és kölcsönözni tudna nekem egy bármilyen autofókuszos objektívet. Az ideális egy relatíve kis értékű kit-obi lenne, természetesen addig is hagynék ott letétet, plusz meghálálom a kölcsönzést majd kedvenc sörökkel vagy stb :) Előre is köszi ha valaki tud ebben segíteni!

    "Oscar bácsi meg nem gyütt"

Új hozzászólás Aktív témák