Új hozzászólás Aktív témák

  • WATERDACA

    őstag

    válasz kicsako #39212 üzenetére

    Én alapból nagyon rövid féktávokat veszek, Nasummal is voltunk már pár versenyben együtt, és szerintem ő is meg tudja erősíteni. Nekem ez vezetési stílusom, kvaliban is így csinálom. Ráadásul a gumihasználat végett sem büntet érte a játék eléggé, tehát nem is változtatnék nagyon rajta.

    Vannak olyan pályák, ahol kb. lehetetlen előzni (Laguna pl.), ott nem kérek elnézést, hogyha megpróbálok bemenni, főleg hogyha 1 seccel gyorsabb is tudnék lenni az előttem haladónál. Azért nem olyan látványos bevetődésekről beszélünk, és nem ördögtől valóak, ellenem is van néhány játékos, aki alkalmazza. Az esetek többségében nincs kontakt, és nem akarom magam fényezni, de egy bevetődéses előzésnél amúgy nincs nehezebb. Ha elbaszod, vége a versenyednek szó szerint, de az is benne van a pakliba, hogy összeérsz a másikkal. Utóbbi nagyon ritka, mert tényleg tapasztalt játékosok vesznek körül (hál istennek). Észrevettem viszont, hogyha visszacsúszok 10. helyre mondjuk, ott már más játékosok vannak (egyszer körbe is kérdeztem a játékosokat, ott már csak 4800 körüli ratingbe vannak), ott már nem eléggé figyelnek egymásra.

    Az, hogy belefér-e, határeset, én szeretem a határokat feszegetni, amúgy nem lennék ott, ahol vagyok :)

    [ Szerkesztve ]

    u wanted, i got it \o/

Új hozzászólás Aktív témák