Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz brd #26990 üzenetére

    "annyival erősebb a MC a speciális effektekkel, hogy ezért bevállalok néha pár perc ganajtúrást"
    -
    Egyetértek, az nem kérdés, hogy ma az MC kiemelkedően a leghatékonyabb cucc a galaxisban. :K Olyannyira, hogy sajnos nem az a kérdés, hogy nerfelni fogják-e, hanem az, hogy mikor. Úgyhogy üzenem baphomet kollégának, lehet hogy nem jó stratégiát választott(úgy fogalmazott, hogy ő a végére tartogatja a desszertet, mármint a felgyúrt MC-ket), mert előfordulhat, hogy mire az asztalára kerülne az a tortaszelet, addigra kissé kiszárad, és megromlik benne a töltelék(és akkor hiába kinlódta le a torkán a tökfőzeléket) :D
    -
    "A Gunship-eket nagyon nem szeretem, mióta az NPC-k olyanok, amilyenek. Keményebbek, mint egy Anaconda"
    -
    Furcsa, nekem pedig igazi csemegének számítanak. A tűzerő valóban komoly, de iszonyú lomha, és a kondánál jóval hamarabb fogy el a hullja(kb4-8 mp) :K
    Úgyhogy Gunshipecskék, gyertek csak, pi-pi-pi, vagy ci-ci-cicc, vagy hogy kell hívogatni őket :) :) :)

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák