Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz hoffman_ #644 üzenetére

    Hát, a CoD4-nél a Timeshift kb. 10x jobb, amitől persze nem a TS javult fel. CoD4-ben van egy rakat szívatás és gépi csalás, ami mellett a TS kis olykor felbukkanó gonoszkodása ártatalan gyerekjáték. CoD és MoH a 2. résszel meghaltak, ahogy NFS is az 5.-kel.
    Doors in Niben Bay, az tényleg van valamerre.
    Most Leyyawinben végezve, nirnroot gyökereket keresgélve (a közepes italhoz) megyek felfelé a tenger keleti partján a 9-ek vízbe rejtett ereklyéjét (vagy mit) keresve. Rájöttem, hogy a moddolás után (vagy egy lefagyás miatt) levette alapra a grafikát, azért volt olyan gizda. Felnyomtam mindent maxra az árnyékok szűrését és részletességét kivéve, most aztán ragyog a Qarl texture pack meg a realistic weather minden finomsága. A legászabb, amikor messze délről feltűnik a távolban Bravil, még távolabb meg a ködből a főváros. Csak az zavar kicsit, hogy a romok és hasonlók meg csak úgy ott teremnek, nem bukkannak elő messziről. Persze a többit látva lehet, hogy tényleg túl igényes lettem. :) Az 1680x1050-es felbontás miatt néha persze akad a grafika betöltésénél a Qarl TP feltelepítése óta, de azért szép az 1950XT-től, hogy ilyen szépen viszi.
    Lehetőségem van 4. szintre lépni, csak most sehol nem tudok aludni. :W Miért váltanak bizonyos értékek zöldre a karaktertulajdonságok lapján?
    Végre csillagos éj volt, megnéztem Shezarr-t, azt írta ki, hogy arra a hősre jő az áldás, aki már megfelelően híres.
    Gothic 3-ban van belső nézet, vazze! :DD :C Nálam az ott bukott, hogy már az elején, északra menve találtam egy ork tábort, aztán beszélni nem tudtam velük, ha meg levágtam őket, fogták magukat, aztán fél perc múlva teljesen egészségesen feltápászkodtak. Többször is. Hát, ez szén ciki. 1-2. részt kipróbáltam, na azok aztán tényleg c szériásak.
    Witcher-t ha távolabbról, amolyan Spellforce-módon irányítod, akkor egész használható. Először én is letöröltem, amikor a közeli nézetet próbáltam, annyira béna volt az egész. Gondolom, azért a főcsajszinak sem véletlenül vannak szépen ringó, méretes keblei, meg kivágott ruhái. :DD

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák