Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moby

    addikt

    válasz WATERDACA #10824 üzenetére

    Nem, nincs közelebb. És ezt én úgy mondom, hogy a Ragna platinán van, ezt meg véggijátszottam (platina nem lett, mert elbaktam az elején, sajnos vakon mentem végig). Én nem értem honnan jön egyáltalán ez a párhuzam. Ott van egy eléggé változatos harcmodor, amit menet közben is váltogathatsz, van segítő, minden is van. Itt nincs semmi hasonló. A pályahaladás, az egész felépítése sokkal inkább a NIOH-kra hajaz, de a pure gameplay meg a Sekiro egyszerűségére, ha már mindenképp párhuzamot akarunk húzni valahova. A Ragna a fegyvereivel, a pajzsaval, az áldásokkal (vagy mi a neve, régen volt már), mindenével bármilyen furcsa, de sokkal összetetteb játék, mint ez. És van benne KB 3 olyan boss harc, ami kimutat az egyébkénti öldökléscunamiből, de pont az a 3 tökre hasonlít a random soulslikek bossharcaira. Ebben van sok-sok ilyen van, és nincs benne semmifél öldökléscunami, meg ezrével jövő ellenfélhullámok.
    A lecsupaszított pályadesign teljes ökörség. Ezeket szerintem olyanok írták le, akik nem játszották végig a játékot, csak látták az első két chaptert.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák