Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz pigatt #523 üzenetére

    **SPOLIER**

    Ki poróbáltam mind a kettőt. Illetve három variánst. 1: Kinyírtam a kölyköt 2: Muterral késeltettem meg 3: Végig szenvedtem a szigetet.

    Az első kettő között nincs különbség, hogy te vágod át a torkát vagy az anyjára hagyod eme "nemes" feladatot olyan téren, hogy ha bent van a templomos a csapatban ígyis-úgyis csökkent a szeretete -23-al ha vissza mész a camp-be. Ha az álomszigetet végignyomod akkor meg azért nem vagy frankó csávó, mert egy másgus segített és ő utálja őket. Szóval jól nem tudsz kijönni ha bent van a csapatba (ha nincs csak a camp-ben sztem akkor is beszól). Viszont a bérgyilkosnál +2-vel a szeretet faktor (gondolom a boszicsajnál is, de ő nincs benne a partymban éppen).

    Végül a muterral kinyírattam opciónál maradtam, mert úgy jobb cuccokat kaptam (Platemail, frankó kard és pajzs). Igaz nincs összefüggésben, sztem ez véletlen generátor dobja milyen cuccot vihetsz el a kincstárból.
    Am fura, van az a meló hogy ha összegyűjtesz ilyen Gall hullákat (vagy mi a nevünk, no de biztos nem franciák... :D ). Ha megöltem a kölyköt 5GP-t kapok, ha nem csak 3-at ugyan azért a melóért. Lehet ez is csak random dobja a suskát és nincs is összefüggés a gyerek gyilkolás és a kapott lóvé között. Ehhez még egyszer meg kéne csinálnom, de már nincs kedvem. Most megyek a vérfarkasokhoz.

    nyunyu: Nekem nincs benn a csapatban. Következőben gonosz kari leszek az tuti. Úgy könnyebb sztem. Nálam a Templomos, a fejvadász meg a kutya van benne. Plusz én persze mint ember fighter. Elég ütős csapatunk van. Ha kell akkor meg a mage tower-ből felszedett mágus nyanya jön. Most akarom megtanítani a fejvadászt lockpick-elni. A bárd elég gyenge harcban ezért kapott tempban-t. :D

    #nincsbennetarcsi

Új hozzászólás Aktív témák