Új hozzászólás Aktív témák

  • Cheesy

    őstag

    válasz diegho #64209 üzenetére

    Én sem értem még teljesen miért nem haladok jobban, de szívesen fogadok tanácsokat. :)
    Nem vagyok hardcore játékos, más kaszttal még ki sem próbáltam a játékot.

    Jelenleg Whirlwindre van ráállítva mint fő támadás, ha elfogy a Fury, akkor Frenzyvel gyorsan feltöltöm. De mivel Smite rúnával van ellátva, így ha egyszerűen elkezdem csapkodni az ellent, akkor kb. nem sok esélye van megmozdulni, mert 90%-ban elkábítja egy villám. Mivel Frenzy, ezért egyre gyorsabban is csapkod, így nagyobb esély is van a gyorsabb villám-kábításra... csak lassan halad ugye, mert 2-300k-t sebez egy ütéssel.
    Ilyenkor adok neki egy Earthquake-t, illetve amint csak lehetséges egy Overpowert-t.
    Próbálok olyan kiegészítőket használni amik növelik a Critical Chance-t és a Critical Damage-t, mert amikor Whirlwinddel támadok a sok ütés mennyiségével arányosan nagyobb az esélyem ugye a Criticalra is...

    Mondjuk az is igaz, hogy az Armor set ami rajtam van (Sage's) a Seismic Slamre ad +13% +14%-ot, nem ezt használom, ez lehet hülyeség és meg kéne próbálnom Earthquake helyett.
    Mivel a Frenzy Smite rúnával és az Overpower Killing Spree rúnával lighning damaget okoz, ezért a nyakék is hozzátesz valamit, mert növeli a lighning damaget.

    Nagyon nem tanít senki, netről szedegetek össze infókat, ha épp arra van kedvem...

    www.vakbelmutet.hu

Új hozzászólás Aktív témák