Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskaktusz

    addikt

    válasz pumukli23 #16254 üzenetére

    A következő problémával kapcsolatban kérnék kis segítséget

    Adott egy Dell M5010 típusú vadonatúj laptop.
    Átállítottam biosban a Sata Operation menüt AHCI-ről ATA-ra. A Win 7 prof. x64 telepítő elször boldogan feltolta magát, feltelepítettem a drivereket, kulcsrakész volt a gép. (csak win7 x64 és Vista x64 drivereket találtam a Dell honlapon)

    2-3 nap után, mikor bekapcsoltam a notit, az oprendszer betöltése a logó előtti fekete képnél megállt. Kb fél óráig nem történt semmi, bár a HDD ledje villogott, mintha dolgozna, de fél óra után meguntam a várakozást.

    Ezután néhány alkalommal megpróbáltam feltelepíteni újra, de a telepítő minden alkalommal kiírta, éppen melyik fájlt nem találja (ugyanazt a DVDt használtam, mint amikor rendesen feltelepült).

    Hagytam pihenni pár napot, utána megpróbáltam újra, ekkor megint sikerült, fel is települt, megint feltettem a drivereket, és most, 1 nappal ezután ismét áll a bootolás, csak most az üdvözlőképernyőnél.

    20-25 perc után indítási hibára hagyatkozva elindít egy javítást, de ez sem csinál semmit lassan 30 perce.

    Van vlami ötletetek, mi lehet a baj?

    Köszi

    "Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

Új hozzászólás Aktív témák