Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    nah végre én is kiakasztottam... A játékélmány nagyon jó, kivéve mikor az idegen komplexum belsejében kell lebegni. Na hát az a rész, nem kell mondanom, h faszom tele volt már vele. Fulll szar:D
    A játék eleje kicsit nyögvenyelős szerintem, sokat kell cloak módban menni, már ha nem akarsz fél órán át koreaiakat lőni, mert szerintem ez még benne a nagyon durva, hogy iszonyat sok enemy véd egy kis támaszpontot. Valótlan nagyon és csak jönnek, jönnek és jönnek:)
    Viszont ha túl jutsz azon a részen, mikor a folyó mentén kell a temetőig elmenekülni( Engem a kib helikopter rengetgszer lőtt szaráá rakétával) :(( , akkor onnantól sokat javul a gém és élvezhető lesz.
    Szerintem összességében nem lett rossz, de én annyira már nem vagyok oda a szörnyekért, alienekért stb. :P
    Illetve a végére, én 88GT vel dx9ben minden high on 8-16x AF al toltam. Hozzáteszem volt egy két rész mikor szétakadt, amikor 25ezer kis gecit dobál le a levegőben repülő másik 25ezer szar :DD
    Üdv mindenkinek, a patcheknek van valami LÁTHATÓ értelme, vagy csak multi javítás?

    Jaaaa majdnen kifelejtettem:D
    A végén az anyahajón bent felejtettem a TAC gunt a hajóban és nem lehet már visszamenni érte, mert a kijárat elé oda esik egy kib transzformátor vagy a mi a picsa:D Viszont középen ahol ég a tűz és fel van szakítva a talaj ott nekem akkora bug volt, h leestem mindig egy szintet a hajó belsejébe és így fel tudtam venni csak kimenni nem lehetett a fedélzetre már:DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák