Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Casanova*

    veterán

    válasz bigbadforty #748 üzenetére

    írni kéne a fejlesztőknek,hogy a két legjobban sikerült codot, a cod2-t és cod4-t újítsák fel. szebb grafika,még újabb fegyverek,pályák. dedikált szerverek. milyen jó is lenne! ha valaki csinálna ilyen weboldalt angolul,hogy minden cod játékos írjon a fejlesztőknek. szerintem meggyőznénk őket,hogy csináljanak végre cod4 szintű gémet. valaki csinálhatna ilyen weboldalt,fórumot ezzel kapcsolatban. pár héten belül az egész világ megismeri az oldalt. mi codosok fogjunk össze és tüntessünk neten! :D :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz bigbadforty #748 üzenetére

    Az a helyzet, hogy a CoD-ok a negyedik rész óta nem több évre, hanem egyre készül. Az Activision üzleti modellje az hogy egy évig szolgáltatja hozzá a tartalmat (év végéig az alapjáték pályáit unhatja a játékos, utána a DLC-ket nyár végéig), azután meg átterel téged az új részre. Van aki kajálja, van aki nem. Én ezutóbbi vagyok szerintem.

    Az AW viszont pozitív csalódás lett. Mondjuk én a Black Ops 2-t szerettem (van is 30 órám benne, duh), de féltem hogy az SH az MW3 után megint egy sablon valamit rak le... igazából valamilyen szinten ez is az lett, de meglepően jól működik. És vizuálisan se lett rossz, a DoF filter még jobb is több más AAA játékban látottnál.

    (#760) atidzsiforc: Semmi. Azt mondja a SH hogy épít a kompetitív rétegre is, de csak konzolon. De ez is csak valami szenvedős izé lesz szerintem a Halo mellett... casual a játék, de jól áll neki.

    Az utolsó kompetitív CoD a Black Ops volt szerintem xKMod-dal, de a kutya se játszotta versenyszinten. Pedig menynire jó az egész úgy...

    [moderálva]

    [ Módosította: Barthezz2 ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák