Új hozzászólás Aktív témák

  • Trident28

    tag

    válasz laceszgamer #23921 üzenetére

    Szia!

    Nálam is vannak gondok és már én is próbálkoztam "mindennel"... Tünet kb. ugyanez! Fűszerezve, hogy host szerepben is egyszerűen játszhatatlan!!! Akik meg alacsony pingel rohangálnak lelőhetetlenek, miközben elég ha csak "rádnéz-nek" és már halott vagy... és rendre az első helyen végeznek! Az elmúlt 3 napban 2x raktam újra a win-t és előtte még volt 1 játék újratelepítés is, de javulást nem hozott. Amit hozott, hogy odalett vagy 15 lvl + class-ok és title-k. Érdekesség(de ezt már írtam), hogy az első 2 újratelepítést követően mindkét alkalommal ugyanarra a szintre rakott vissza! Minden ugyanaz volt, de minden, pedig közben volt vagy 4 szintkülömbség!!
    Igazából én inkkább arra gondolok, hogy kaphatott a játék valami frissítést vagy javítást ami az úgymond "erőviszonyokat" hivatott javítani. Úgyértem a pingel kapcsolatban! Akinek magas annak "butítja", akinek alacsony erősíti. Persze itt a találatokra-sebzésre... is lehet gondolni... Jó volna ha erről valami infót tudnánk szerezni!

    Az a konfig nem hogy bőven elég, hanem: :Y :R

    [ Szerkesztve ]

    -"-

Új hozzászólás Aktív témák