Új hozzászólás Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz LLD #12711 üzenetére

    nem túl fair, de mé nem a centurba ültél bele? :D hatásosabb, mint az rpg :) bár csak a videó elejét néztem meg, később beleültél? :D
    velem mostanában legtöbbször az fordul elő, hogy "jet whore" játékostársunk ellopja az ellenfél jet-jét és azzal menőzik, hogy 3v1-ben micsoda jet fighter :D
    tegnap meg Riverside-n találkoztam egy gyerekkel aki a RU bázis mellett ült az ellen helijével, gyorsan odamentem Bird-el beültem és odacsaptam, hogy robbanjon fel.. a gyerek volt felháborodva, hogy miért csináltam ezt... (és nem kilőtte belőle a gyerekeket és úgy szerezte a helit) baserape+vehicle steal.. mondom lvl100 létedre menő vagy, majd jöttek a komment áradatok tőle, hogy mekkora noob vagyok :D ennél nincs is szebb :D

    #12705) warmonger441 biztos nem csak úgy nagy általánosságban beszéltek arról, hogy mindenki m16al megy? :D
    waron is csinálhatnád ezt (ak-74m) szerintem még a pubosok is megkedvelnének :D

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Új hozzászólás Aktív témák