-
GAMEPOD.hu
Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Véleményre volnék kiváncsi (ventis topikba nem igazán van élet)
HAF-912 Plus ház esetén mekkora szerepe van az oldalsó 12 vagy 14cm-es ventinek , ha a többi helyen a max. méret telepítve van !? (első 20- as befelé tolja a levegőt , hátsó 12-es kifelé , felső 20-as is kifelé)Válaszokat előre köszönöm !
L
◄►"Desktop Killer" Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop With Prema® Team BIOS►*i9-10900KF @ 5GHz (AIO Water System)*4x32GB=128GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 GDDR6 16GB vRAM MXM*4x2TB=8TB M2 SSD►-_-◄S23 Ultra 5G (12/512GB)►Technics AZ80►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►
Új hozzászólás Aktív témák
Kedves Fórumozók!
Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali fáradtgőzös kérdések topikjában tegyétek fel.
- Melyik tápegységet vegyem?
- NASsoljunk: ZyXEL NSA-310 és az FFP
- Gran Turismo
- Interactive Brokers társalgó
- Yettel topik
- Samsung Galaxy A55 - új év, régi stratégia
- VEGA néven új tápszéria érkezik a Chieftectől
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Gitáros topic
- Ukrajnai háború
- További aktív témák...