Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzoli89

    tag

    Sziasztok!

    Lehet, hogy nem a legjobb hely, de több, újonnan nyitott Topicok esetén láttam, hogy inkább ide irányítják az embert :)
    Szóval lenne egy olyan problémám, hogy adott egy Win10 Pro-s PC, 3 monitorral és egy TV-vel (1440p-1080p-4K-4K). A problémám az lenne, hogy "normál", asztali használat közben nem szeretném, ha a két 4K megjelenítő aktív lenne. Jelenleg ezt úgy tudom elérni, hogy az nVidia Controll Panel-ben letiltogatom a 4K-s megjelenítőket, majd ha a TV előtt tespednék, akkor a másik két monitort tiltom le. A rendszer úgy nagyjából jól működik azt leszámítva, hogy nem túl user friendly. A kérdésem az lenne, hogy tudtok-e valami programot, amivel egy kattintásra át lehet váltani, hogy melyik monitor tiltott, és melyik nem? Valami olyasmi gondoltam, hogy fel lehet venni két profilt, amit kb. úgy tudok váltogatni, mint a hang kimenetet.

    Előre is köszi a válaszokat!

    (Próbáltam Google-ben keresni, de mindenhol leakadnak két monitornál, és annak a kapcsolgatásával, de sajnos a Win+P kombinációra elérhető gyors váltás az én problmémámat nem oldja meg :()

Új hozzászólás Aktív témák