Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    Sziasztok! Én is vártam már a megjelenést de a steames pár kritika elbizonytalanított,
    Valaki légyszi írja már meg a tapasztalatait az "ai" hogy muzsikál a játékban?A PC 2 ről váltanék erre mert az offline versenyek kiidegelnek abban a játékban.Logi G25 el nyomnám, végül is már a PC 2 fizikájával sem volt bajom száraz felületen,va vizes meg olyan amilyen.Szóval milyen a vizes fizika és az offline versenyek közben az ai? Még annyit hogy hol lehet megsasolni hogy milyen autók vannak a mostani kiadásban,mert ezek a Forma dolgok abszolút nem érdekelnek.Inkább a stock meg a túra és a "különleges" kocsik?! Gondolom sohasem lesz akkora felhozatal mint a PC 2 Ben,de ha már elérik annak a felét jobb fizikával, akkor már megéri a pénzét!

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    Na én is megvettem!Nagyon tetszik a játék de ugy rengeteg a hiba benne(átlátszó tps nézet,a kijelzők furán állnak,a nézetek eleggé érdekesen vannak hangolva)Általában a bukó sisakos nézetet választom mert az jött be eddig legjobban,gondolom a vr miatt erre figyeltek.Pályák ahol probáltam:Cadwell Park,Interlagos,Mona:Caterham Superlight,Formula V10,Fiat Uno,Kamion,Volkswagen Gol.A Formula kegyetlenül adja magát pl Cadwell Parkban,aBrazil Golf is jó volt,a Kamion kb vezethetelen és pl a második fokozat ugyan az mint az első,az Uno meg úgy lassul mintha 3 tonnás lenne.Összességében tetszik a játék,de még így 2 óra "tesztelés" után is rengeteg hibát találtam benne,ami persze remélhetőleg ki lesz javítva.Ami a lényeg,van valai megmagyarázhatatlan vonzerő a játékban ami miatt szerintem mostanában csak ezzel fogok körözni,pedog meg van a Corsa PC és ennek az első része is.Majd valaki adjon valami ötletet hogy tudom magamtól beállítani a nézeteket,mert sok olyan van hogy a műszerfal nézetet pl kitakarja a középső visszapillantó szinte teljesen! :)

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    Amúgy ennek a tragikus kényszerszünetnek köszönhetően,szerintem az emberek szarrá fogják tesztelni a játékot,ezért a programozók is javíthatják napi 24 ben home officeból a játékot.Remélem azért jók lesznek az eladásaik.Valaki tudja miért nincsen Time Trial a játékban,mármint ott van de hiába kattingatok rajta nem történik semmi.

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    Ja és elfelejtettem írni hogy UHD felbontásban,high beállítások mellett 70-80 Fps em van,csak a visszajátszásoknál esik vissza 40-50 re.(i3 4170,12 gb 1833mhz ram,Evga 1060 3 gb,7200 hdd.

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz zsozsa74 #108 üzenetére

    Na hát itt küldöm a képeket amiket ma csináltam.Nem tudom hogyan lehet ezt állítani,vagy meg várjuk míg megcsinálják. :)

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz zsozsa74 #108 üzenetére

    Volkswagen Gol !(sárga)A lényeg azért benne van a játékban.Jó szimuláció,hangulatos körítés,és nagyon pazar optimalizáció.Az ai meg a többi millió hiba meg szerintem 3-4 hónap múlva meg lesz oldva.Akinek gyengébb gépe van az is nyugodtan vegye meg mivel tényleg példás az optimalizáció a mai trendeket nézve!

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    Nahát ennek a kezdeményezésnek örülök,így már sokkal jobb lesz körözgetni ha páran itt megosztjuk az élményt! :)

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    Mióta megvettem most lesz először időm belemerülni a játékba.Most tölt egy 1.28 GB os frissítést a játékhoz,és utána néztem ez meg egészen friss tegnapi!Esetleg aki nem tudná még,vagy nem vágja az angolt annak itt egy hevenyészett google fordítós összefoglaló az újdonságokról!

    Az új Automobilista 2 frissítés rengeteg ingyenes új autót, számos fejlesztést hoz a bajnoki üzemmódhoz, egy teljesen felülvizsgált pályakorlát-büntetési rendszert, számos AI-kiigazítást, valamint a többi játékoldalon a szokásos fejlesztések és javítások sorozatát.
    A pályakorlát-büntetési rendszert és rendeleteket mostantól teljesen felülvizsgálták, hogy jobban megfeleljenek a valódi versenyszabályoknak - a rendszer következetesebb. A v1.0.2.0 verziójától kezdve a sávszélesség szabályainak részletesebb ismertetése hamarosan elkészül.

    Ez a frissítés a British Motorsports otthont is hozza az AMS2-hez - a Silverstone Pack a pálya számos történelmi iterációját jellemzi az évtizedek során a jelenlegi elrendezésével együtt - egyedi, gyorsan áramló kihívások, amelyek tökéletesen megfelelnek a rajtuk versenyző autóknak!

    A csomag e legendás szám 4 különféle változatát tartalmazza 4 különféle évtizedből - 1975, 1991, 2001 és 2020; az egyes korszakok fő sávjának további elrendezéseit fokozatosan hozzáadjuk a jövőbeli frissítésekhez.
    TELJES V1.0.1.2 -> V1.0.2.0 Váltó:
    TARTALOM

    Hozzáadott F-V10 Gen1 osztályLotus 49C, Brabham BT26A hozzáadva az F-Vintage Gen2 sorozathozMegjelent a Silverstone Pack csomag, amely 2020, 2001, 1991 és 1975 verziót tartalmaz (DLC csomag) e
    JÁTÉK

    Bajnokság mód: Hozzáadott Frontend tabella; Hozzáadott versenyhossz-skálázási opció; Hozzáadott előrehaladás-visszaállítás opció; Javítva hiba, amely biztosítja, hogy a játékos járműe tiszteletben tartsa a bajnokság konfigurációját.Új pályakorlát-büntetési rendszer - nincs több lassulási büntetés (kivéve a pozíciók visszaadását), a sofőr testreszabható számú pályakorlátot megsért, mielőtt megkapja a vezetési büntetést.Hozzáadott büntetési tolerancia logika arra az esetre, ha a vágás fű / kavics felett történik, vagy egy másik járművel való érintkezés után következik beCsökkent a távolság, amelyen a sávkorlát megsértése érvényteleníti a következő körtA versenykorlátozási szabályok szabványossá tették az összes versenyszekciót (akár egy-, akár többjátékos) a jobb konzisztencia érdekében
    UI & HUD

    Hozzáadott brazil-PT lokalizáció (béta)Javítva néhány olyan helyzetet, amikor a bajnokságot helytelenül azonosították karrier bajnoksággalHozzáadott felhasználói felület pit stratégiai képernyők (hozzáférés a Setup képernyőn keresztül)Hozzáadott Járműlista váltó opció a Járműválasztás oldalhoz.Fixed Time Trial információs egység, amely továbbra is a régi stílust mutatja minimális módbanA multiplayer chatbox most az összes üzenetet naplózza a munkamenet soránEltávolította az elhalványulási késleltetést a "Visszaadási helyzet" HUD üzenetből, így az azonnal eltűnik, amikor a pozíciót visszatérik
    FIZIKA

    Csökkent abroncssebesség hatása az összes sima gumiabroncs ragasztási súrlódásáraMegnövelt hosszirányú csúszás (és ennek eredményeként csökkentett alulkormányzás) az f-Retro, F-Vintage, Opala 1986 gumiabroncsokhozAz F-Vintage Gen2 gumiabroncsok szélessége, átmérője és áttételi aránya az új hivatalos autókhoz igazítvaCsökkentett motor tehetetlenség az összes MRX motoronAz elosztó elülső osztójának érzékenysége prototípusokhoz, GT-khezKisebb aerodinamikai módosítások az AJR-hez, Stock 2020F-Ultimate: Beállított ERS töltési és kiépítési tulajdonságok (magasabb fojtószelep küszöb, több töltés a teljes fékektől), hogy minimalizálják az akkumulátor kimerülésének esélyét az első körbenBeépített karosszéria súrlódás és helyreállítás (kissé kevésbé ráncos, amikor más autókkal érintkeznek)Rögzített Copa Classic CTD a hiányzó nedves gumiabroncsbólRögzített Camaro SS 6. fokozat
    AI

    Az összes "mesterséges" Ai funkció, amely befolyásolja a viselkedést versenyszituációkban (minimalizálja a kiszámíthatatlan reakciókat)A v1.0.1.0-ban bevezetett első kör döntése az 1. körben most minden versenykörre vonatkozikRögzített AI hajlam arra, hogy az 1. kör alatt nyilvánvaló ok nélkül a fűre egyenesen feküdjönHozzáadott kezdeti AI védelmi vezetési logika (nagyon finom ezen a kiadáson a lehetséges problémák minimalizálása érdekében)További AI finomítások az 1. körben bekövetkező balesetek valószínűségének csökkentése érdekében, ideértve az AI logikáját is, hogy legyen óvatosabb, ha újra elindul a pályáraAz AI kiigazított DRS aktiválási sebessége a készülékkel felszerelt Sigma P1 és AJR autók számáraKisebb AI Grip hangolás Cascais-ban, HockenheimbenJavított merülés a főúthoz a Hockenheim GP / National pályán
    HANG

    Super V8: Néma PitLimiter hang egyelőre a további kódbeállításokig
    SZÁMOK

    Hockenheim 2020: Enyhén nyugodt, magas frekvenciájú útburkolat-zaj a kevésbé ugráló úthoz
    JÁRMŰVEK

    Hozzáadott F-Classic futómű-animációk és beállított illesztőprogram-animációk (minden modell)Rögzített F-Trainer sofőr kézpozíció harmadik személy nézetbenStock Car Cruze 2020: Javítás az alvázonCamaro SS: Javítva a tükör pozíciójaARC Camaro - Rögzített vizuális glitch a májban 3,4,98,99Puma P052: Javított kijelző RPM és sebességértékekChevette: Csökkent a szélvédő tükröződéseStock Car Cruze, Corlla 2020: Hozzáadott dinamikus szennyeződések és károk

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    Mentem pár kört Coritibán meg a Red Bull ringen és pár tizedre vagyok az első helytől.Ennyire kevesen nyomják a time trialt?

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    Itt a Curitibai időm.Akinek lesz kedve az menjen már pár kört evvel a kocsival rajta,csak hogy tudjam ez mire elég.Majd ti is légyszives osszatok meg velem időket,hogy legyen egy kis mozgás itt a topikban és a játékban!:)

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz zsozsa74 #351 üzenetére

    Hát ezt sajnálattal hallom,pedig egy jó kihagyás után újra leültem elé, és szerintem igen jó szim lett! Gondolom az Assetto lobbijában sokkal többen vannak.Esetleg ha valaki néha nyomja akkor ossza meg az idejét velem, "magzoli" vagyok a steamen!

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    Valaki mostanában játszott online futamot?Én próbáltam párat de a player base az meglehetősen köcsög,kilöknek az ideális ívről a picsába és a játék semmi büntetést nem ad nekik.Szégyen ez egy szimulátortól!

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz zsozsa74 #356 üzenetére

    Köszi, akkor majd ott már látom hogy milyen idők a mérvadóak.Tegnap két futamon is a 5-6 hely között voltam és onnan nyomtak le a futam közepén az ideális ívről kétszer is.Ami azt jelenti hogy, szabad edzés qali plusz futam kétszer egy óra volt kb.Azért annyi időm nincs hogy ilyen gyökerekre herdáljam mint az a két paraszt, viszont lehet írnom kellene a nevüket és be sem lépni ahol benn vannak.Viszont ahhoz képest kevesen vannak online,lehet marad a hotlapozás!

    Zoolee

  • Zoolee1976

    aktív tag

    válasz dino_m #358 üzenetére

    Ha ez tényleg így van, akkor le a kalappal SMS előtt.Tényleg tudásuk legjavát adták bele, mindenbe ami a nevük alatt kijött!A kapitalista játékipar pont most mutatja ki a foga fehérjét, félkész játékok teljes áron,ha meg jobbat akarsz fizess mindenért amit dlc nek hívnak,de hát ez a mai világ!Jobban örülnék a havi díjas játékoknak,mert ezek korántsem kész termékek amikért bármikor is teljes árat lehetne kérni!Ez kb olyan mint a pékségben,"de hisz ez a kenyér még szinte nyers, félig sincs megsülve,ahh uram ha még kifizet 300 forintot készre sütjük,de ha szereti barnábban akkor az 400 lesz!Kb ez a játékipar ma,csak ez nem a bőrünkre megy, csupán szarrá idegesitjük magunkat egy egy címen! Megéri?

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák