Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoolee1976

    aktív tag

    Na én is megvettem!Nagyon tetszik a játék de ugy rengeteg a hiba benne(átlátszó tps nézet,a kijelzők furán állnak,a nézetek eleggé érdekesen vannak hangolva)Általában a bukó sisakos nézetet választom mert az jött be eddig legjobban,gondolom a vr miatt erre figyeltek.Pályák ahol probáltam:Cadwell Park,Interlagos,Mona:Caterham Superlight,Formula V10,Fiat Uno,Kamion,Volkswagen Gol.A Formula kegyetlenül adja magát pl Cadwell Parkban,aBrazil Golf is jó volt,a Kamion kb vezethetelen és pl a második fokozat ugyan az mint az első,az Uno meg úgy lassul mintha 3 tonnás lenne.Összességében tetszik a játék,de még így 2 óra "tesztelés" után is rengeteg hibát találtam benne,ami persze remélhetőleg ki lesz javítva.Ami a lényeg,van valai megmagyarázhatatlan vonzerő a játékban ami miatt szerintem mostanában csak ezzel fogok körözni,pedog meg van a Corsa PC és ennek az első része is.Majd valaki adjon valami ötletet hogy tudom magamtól beállítani a nézeteket,mert sok olyan van hogy a műszerfal nézetet pl kitakarja a középső visszapillantó szinte teljesen! :)

    Zoolee

Új hozzászólás Aktív témák