Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz DeathAdder #841 üzenetére

    Íme, valaki már írt róla!

    SPOILER

    "Edwarddal kezdünk, aki egyszerű matróz egy kalózhajón, több ellenséges hajó vesz körbe minket, és a kalózhajó kapitányát meg lelövik, miközben jön egy fregatt ahonnan csúnyán néz ránk egy assassin. Edward megragadja a kormányt, és lebombázunk pár hajót, amikor ránk ugrik az assassin, de robbanást követően mind a ketten a vízben végezzük.
    Edward felkel egyedüli túlélőként kiúszik a közelben lévő szigetre, de követi őt az assassin is. Edward megöli, elolvass aa nála lévő levelet amiben kiderül hogy azért küldték az assassint havannába, mert a rendjük valami miatt pénzt kap, edward elhatározza hogy eljátsza az assassin szerepet és begyűjti a pénzt.

    Jelen -- nem biztos hogy jól értettem meg, telefonáltam közben. 2020 után vagyunk valahol az időben, kiderül hogy a templráiusok nyertek, mert minden abstergo. Ha jól értettem de nem tuti, az abstergo felvásárolta a ubisoftot is. Mi az ubisoftba jelentkezünk mint egy béta teszter, hogy kijátszuk edward történetét amit az ubisoft -- Abstergo entertainment majd átalakithat és kiadhatja. Az animus itt már teljesen megváltozott, normális technológia, bárki dns-ét felhasználva bárkinek a múltjában kutakodhatunk. És úgy néz ki az egész mint egy nagy plazma tv + occulus rift. Ja és a főnök azt mondta nekünk, hogy DESMOND ÖNKÉNT adta át a DNS-t."

    SPOILER vége

    Én elolvastam a jelen részét, mert nálam a kíváncsiság mindig győz. :)) Edwardot nem olvastam végig. Nagyon sok újat nem ír a jelenről azon kívül, amit már eddig is tudtunk...bár az időpontot szerintem benézte.

Új hozzászólás Aktív témák