Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz Archanon #27376 üzenetére

    Összegfüggésről nem beszéltem csak arról, hogy hiába jobbak az általad felsoroltak ha a Naruto féle animéknél nagyobb a hype, a reklám és az arcodba tolják mindenhol.

    Tehát így vagy úgy előbb vagy utóbb belefutsz ezekbe az animékbe és óhatatlanul is belenézel, hogy vajon még is miről szól.

    Engem megfogott a Bleach világa főleg azokkal a zenékkel. Nagyon epikus volt egy két jelenet. :Y
    Fairy Tail a vicces komolyságával fogott meg. Vicces, de még is komoly olykor vérre menő csaták vannak.
    Naruto meg hát egy külön világ, a Nindzsák világa ami szintén érdekes lehet.
    A Dragon Ball-ban már az ember azt várta ki robbant valami nagyobbat.

    De ha összefüggést akarok keresni akkor azt tudnám mondani, hogy ezeket azért jó nézni vagy volt jó nézni mert tudtad, hogy 12 rész után nem úgy zárják le, hogy kb 10 szál nyitottan marad.
    Rengeteg olyan animét láttam már (amit itt többen is ajánlottak a kötelező megnézni kategóriába) a legtöbb 12 részes ami úgy záródott le, hogy sehogy. Oké, hogy lesz majd egyszer folytatás.. de mikor?
    Így igazából nem is volt érdemes elkezdeni nézni.
    Nem szeretem az olyat amikor a készítő leszivatja a nézőt. Most jön a csattanóóóóóó és bumm semmi. Folytatjuk majd...

    Szal érted. :B

    (#27378) Totheground:
    A legyek tudnak valamit amit te "még" nem. :P

    Azért említettem a DB-t mert szintén népszerű volt és rengeteg része van.

    Shippuuden S02 következik! :Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák