Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz citkar #137481 üzenetére

    Nem állítottam hogy nélkülözhetetlen. Annyit írtam hogy ajánlott B20-as készüléket venni. Mivel ez semmilyen többletet nem jelent se pénzügyileg, se beszerzés terén vagy bármilyen más módon, így nem látom értelmét olyan készülék beszerzésének ami nem B20-as. Más piacra szánt készülék beszerzését pedig amúgy se látom értelmét, garancia is kétséges lesz és itthoni használat is problémákba ütközhet. Mondom ezt úgy hogy Leeco Le Max 2-t használok, gyári ROM nem is játszik így, garanciával se nagyon számolhatok (mondjuk már rég le is járt, de amikor megvettem se számoltam vele), de még ez is B20-as egyébként, mert nálam szempont volt mikor készüléket kerestem. Ha jelentős kedvezménnyel tudnál beszerezni nem B20-as készüléket, talán megfontolandó lenne, de én nem nagyon látok ilyen lehetőséget vagy annyival nem kedvezőbb az ára hogy megérje ezért. Persze ez mindenkinek a saját döntése. Szóval mivel rengeteg készülék eleve adott B20-al akár még hazai vagy EU beszerzéssel (lásd eustock) kedvező áron is, így szerintem felesleges kintről rendelni más régiókba szánt készülékeket, de mint írtam ezt mindenki maga dönti el, számomra nem éri meg.

Új hozzászólás Aktív témák