Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz gusthy #28 üzenetére

    Na, a Huawei, pont az jellemzően 0 lépést mér bevásárlókocsival. Nekem Amazfitem van, (még) nem Balance, az jól működik.
    Ott valami egyedi probléma lesz.

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • Parallaxis

    addikt

    válasz gusthy #28 üzenetére

    egyik jelenség se merült fel (az érintéses fizetést nem tudom, nem próbáltam csak egyszer).

    Nem kell a fizetés hozzá. Elég, ha bekapcsolod a PIN kódot, hogy lezárjon az óra, ha nem viseled.. Onnantól tök random lezárja magát és fel kell oldani, ha valamit meg akarsz nézni.

    Masszív és intenzív, heti 4x1 óra futás mellett 9 napot tud stabilan az óra, nagyon sok alkalom után is. Minden szenzor be van rajta kapcsolva.

    Akkor ugyanaz mint nálam.
    Én 3x1-1,5 órás sétát rögzítettem és úgy bírt 10 napot.
    A GT4 ugyanilyen használattal túllépte a gyárilag megadott 14 napot (napi 6%-os átlagos merüléssel a 16. napon töltöttem fel úgy, hogy még volt benne 4% :) )

    A lépésszámlálást nem karlendítésből számolja, direkt próbáltam.

    Szorítsd a kezed a melkasodhoz és menjél.. 0 lépést fog rögzíteni.
    Nálam az elég volt hozzá, hogy a bevásárló kocsit toltam és nem mozgott a kezem. Semmit nem mért a lépésekből.

    A pulzust nem tudtam mihez viszonyítani, mert nincs pántom, a másik kézen hordott óra meg nem lehet ilyen téren referencia. Viszont az tuti, hogy a faasztalnak nincs pulzusa, innentől kezdve meg eléggé kétkedem a pontosságában. (Komolyabb összevetést pánttal a Cheetah Pro-ról találtam csak és nem volt túl jó az eredmény.)

    Az alvásomat is tök pontosan detektálta,

    Nálam 16 nap alatt egyszer sem volt képes jól detektálni.
    Volt, hogy szerinte végigaludtam ébredés nélkül az éjszakát úgy, hogy 4-szer voltam fent, amiből egyszer majd fél órát a gép előtt ültem. Ilyen szintű bakit egyetlen óra sem mutatott még. A Huawei hajlamos a nap közbeni szundikat nagyvonalúan figyelmen kívül hagyni, de az éjszakai alvások rögzítése teljesen pontos (persze az alvásfázisok észlelése mindegyiknél kb. 80%-ban pontosak, de az ébrenlét észlelése az Amzafit kivételével mindegyik óránál gond nélkül ment).

    A Zepp-ben mutassa már meg valaki a kínai szöveget

    Nem tudom, mert nincs már nálam az óra, de valamelyik kiértékelésnél volt félig angol, félig kínai a szöveg :) (holott magyarra volt állítva).

    ---

    Mivel tetszik az óra, először azt gondoltam, hogy kifogtam egy hibás példányt és több fórumra írtam... A legtöbb helyen megkaptam, hogy engedjem el ezt, mert az Amzfit ennyire képes. Használjam csak sportra, abban jó, a többi funkciót meg kapcsoljam ki, mert csak dísznek van.. Ez után álltam el a vásárlástól...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák