Új hozzászólás Aktív témák

  • gusthy

    veterán

    válasz janeszgol #42 üzenetére

    Nem mértem meg pontosan, hogy mekkora a késleltetés a pulzusmérésben, de valójában minden olyan pulzusmérő, ami a csuklón mér optikai szenzorral, késik. Szerintem az 1-2 perc túlzás, de igazából a 30mp is lehet zavaró, ha pulzustartományban edzel, ha meg nem, akkor úgyis csak tájékoztató jellege van és nincs nagy relevanciája a késésnek. Ennek az órának egy kellemes tulajdonsága, hogy kezeli a bluetooth pántokat, vettem is mellé egyet kemény tíz rugóért, ami bőven elég a futáshoz.
    (A korábbi fitbitem nem tudott ilyent.) És a futó feature-jai meg elég jók, úgyhogy szerintem ez így teljesen működőképes.
    (Igazából lehet, hogy egy 300.000 ft-os Garmin lényegesen pontosabb, mint ez, de nyilván semmi értelme egy olyannal összehasonlítani. A hasonló kategóriájúak meg nem sokkal jobbak, csodák nincsenek: a fizika az fizika. Amúgy azoknak a mérési pontossága kb. 97% körül van, ami még mindig iszonyú pontatlan egy pánthoz képest: a pántok 99% fölött vannak. HIIT-hez, intervallumozáshoz ez való.)

Új hozzászólás Aktív témák