Új hozzászólás Aktív témák

  • jUUh

    Topikgazda

    Sajnos az Android 10-en alapuló Pixel Experience nem jött be annyira, így váltottam. Alapvetően nem volt rossz, de pár nap után a Beállítások force close-olt, csak reboot után lett jó, azt meg nem találtam kényelmes megoldásnak, valamint a Google Assistant mikrofonos bug miatt azt nem tudtam használni. Telegram csoportokban körbekérdeztem, és egyöntetűen az ION romot ajánlották, ha Q-s Androidot szeretnék. Így hát flasheltem is, a következőkben leírom a kb eddig "együtt" eltöltött 2-3 nap tapasztalait. Az Extended Kernel V28-as (old camera) EAS verziójával használom. (most flasheltem egyébként a V29-et)

    Pros:
    +Sokkal fluidabb a rendszer, mint a Pixel Experience-n.
    +Több a testreszabhatósági beállítás, kényelmi funkció.
    +Akksiban sokkal jobban bírja. Akkumulátor használatról képek: [link] , [link]
    +Minden megy rajta: GPS, HotSpot, infra, MiraCast( WiFi display, screen mirroring), Bluetooth fülhallgató.
    +Telegram csoportjában található hozzá Google Camera + config. Szvsz. ez a legjobb, legstabilabb GCam amit eddig használtam. NEM megy rajta viszont: 4K-s videófelvétel, lassított felvétel (Slow Motion)
    +A MIUI kamera port jól működik, ennél megy a 4K-s videofelvétel.
    +Gyakran frissítik, legközelebb például 1 héten belül, elvileg.

    Cons:
    - Eddig nem találkoztam vele.

    ROM | XDA

    KERNEL | XDA

    Ha van kérdés, szívesen válaszolok. :B

    Samsung Galaxy S23+

Új hozzászólás Aktív témák