Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz joey04 #212 üzenetére

    Na kipróbáltam. Beírtam a keresőbe a telefon típusát és hogy gcam. Ki is adott egy oldalt, ahol linkelve volt 4 gcam verzió. 2-re kattintva rögtön az apk-t le is szedte, a másik kettő gyűjtőoldalra dobott, ahol ki kellett keresni. Az egyikhez volt egy ajánlott xml is. Az apk telepítés engedélyezése után fel ismentek, miután egy ismeretlen oldalról letöltött apk-nak megadtam mindenféle engedélyt. Ezt már szerintem eleve vonakodva teszi meg a legtöbb "átlag hülye". Majd elindítva látom, hogy nem lehet használni minden kamerát. Kutakodva megtaláltam, hogy van erre beállítás, de nem minden verzióban találtam meg. A legtöbb átlaghülyénél itt kuka lenne az egész Mindegy mondom akkor kipróbálom az xml-t is ha már itt vagyok. Bemásoltam leírás alapján de cseszik betölteni. Utána mondom nekem ennyi elég volt, de azért kíváncsiságból feltettem különböző verziókat. Ahány verzió annyi féle kezelőfelület, annyi féle hiba, nem működő dolog. Olvasgattam kicsit xda-n is, ott is ment a törpölés, ajánlgatás, kinek melyik verzió megy, melyik xml, melyiknél elérhető minden kamera, stb. Biztos oda is az átlaghülye ír. Fogtam, letöröltem az egészet, ez nekem nem kell. A véleményemet módosítom: ha a nehézségi szint egyik végén van az anyám is fel tudja pakolni, a másik végén pedig az űrtudomány, akkor eddig kb 2 lépcsőre tettem anyától, mostanra inkább 5-re tenném. Szóval várom mit tudnak a kamerából kihozni a xiaomi saját emberei, majd követem a frissítéseket. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák