Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dilajoska1

    őstag

    válasz joey04 #30 üzenetére

    Szerintem az álltalad favorizált "fórumoktól" nem kell nagyobb kocka :DD :DD ! (Gondom tudod mire gondolok :D )

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

  • novinyul

    veterán

    válasz joey04 #66 üzenetére

    12-re is azt írták hogy kályha az egész telefon. Na mióta nálam van, azóta egyszer volt meleg, az is belakás közben(gyors töltéssel) Gondolom egy erősebb játékkal fel lehet melegíteni, de normál, napi használatban meg csak langyos sem lesz.

    Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

  • novinyul

    veterán

    válasz joey04 #74 üzenetére

    Nyugodj meg attól megnyugszol :) Elég sok telefon megfordul nálam tesztre, ha valamivel gond van, akkor azt leírom.

    Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

  • novinyul

    veterán

    válasz joey04 #93 üzenetére

    22 éve csinálom, ha te szemedbe nem vagyok hiteles, na ezt túlélem ;)

    Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz joey04 #42 üzenetére

    Én voltam az. És igen, megcsinálta anyám 60 évesen. Két kattintással.

    Ha nektek, egy szakmai fórumon, egy sima apk-t telepíteni űrtudomány, arról nem a telefon tehet.

    Értsétek már meg, hogy gcam telepítése egy egyszerű apk fájl futtatása, mindenféle szakmai tudomány nélkül.

    Az XML fájl csak egy lehetőség, és további 2 kattintással jár.

    Komolyan mondom apple fiókot nehezebb regisztrálni, mint ezt telepíteni. :W

  • novinyul

    veterán

    válasz joey04 #121 üzenetére

    Mert annyi ilyen jó képességű emberrel találkoztam ennyi idő alatt :U Te meg amúgy is az egyik kedvencem vagy itt fórumon. :)

    Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz joey04 #152 üzenetére

    Ez a gcam telepítése jobban fel van fújva, mint amennyire kéne.

    " az átlag nem tudja, hogy mi az hogy launcher, android verzió, stb. pláne nem gcam."

    Nem is kell tudni ezeket hozzá.

    "Pláne nem fogja tudni megoldani, ha valami gubanc van, ahogy az néha előfordul ha van gcam."

    Max crash-el egyet az applikáció(amióta elérhető a gcam, azóta használtam mindegyik telefonomon, egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor volt vele gond a több, mint 5 év alatt), mint ahogy előfordul, hogy iphoneon se tudtam megnyitni a gyári kamerát, vagy pedig xiaomin a gyári kamerát, mert annyit írt ki, hogy Kamera hiba. Ok lehetőséggel.
    Újraindítod a telefont, vagy bezárod megnyitod a programot, és működik. Túl van fújva ez is.

    "valóban, kocka fórumon, kocka szemmel nem űrtudomány."

    kb 3 kattintás, az semmilyen szemmel nem űrtudomány.

    "akik nem akarnak módosítani a gyári dolgokon, legyen jó úgy, ahogy kiveszed a dobozból, minden hákolás nélkül."

    Csak hogy tudjátok még a storeban is elérhető (igaz a jobbak mind fizetősen) másik kamera alkalmazás, aminek a telepítése ugyanannyi időt, energiát vesz igénybe, mint egy gcam telepítése, annyi, hogy azt nem a play áruházból telepíted(egyébként régen ott is elérhető volt, de nyilván a googlenak nem érdeke ez).

    Még mindig túlságosan fel van fújva ez a gcam telepítése mizéria.

    Aki eljut a telefon topikjába, az rá tud kérdezni, hogy van-e elérhető gcam, és melyik szerintünk a legjobb. Kap egy ajánlást, meg egy linket az apk telepítéséhez, feltelepíti, használja örömmel és abszolút megelégedéssel.
    A többiek meg picsogjanak, hogy jaj ezt meg azt kell telepíteni, de egy instagram profilból való kijelentkezés több erőt, időt és szaktudást igényel, mint egy nyamvadt apk fájl telepítése.

    Nem muszáj senkinek sem ezt használni. Ez szerencsére egy nagyon jó elérhető lehetőség, bárki számára, aki tud olvasni, értelmezni 2 mondatot, és van legalább 1 ujja amivel rá tud bökni a telepítés gombra. Minden más csak mellébeszélés, és felesleges flame, hogy bezzeg az elrohadhatatlan almánál úgy működik minden, ahogy kell - nem, ott sem működik mindig minden úgy, ahogy kell. Ahogy egyik gyártónál sem. Ahogy a Tesla önvezető is hibázik, ahogy minden hibázik néha.

  • novinyul

    veterán

    válasz joey04 #151 üzenetére

    Bár az lennék :U Ahogy te mint Apple fanatikus. Az hogy egy jó ideje Xiaomi majd Realme telefonokat kapok tesztre nagyobb részben, nem jelenti azt hogy elfogult lennék. Valami szar, akkor azt leírom vagy elmondom(jelen helyzetben a 12 sem melegszik normál használat mellett). De itthon használunk Samsung, Sony, Realme, Xiaomi, Ulefone telefonokat is meg még Apple Tab is van itthon. Elfogult lennék akkor ha csak egy típus lenne itthon :U Rossz helyre írtál :K

    Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

  • novinyul

    veterán

    válasz joey04 #160 üzenetére

    Valami szar akkor az szar, de a legtöbb esetben másra vezethető vissza az adott készülék hibája. Nem tiltakozom, használom, ha szar akkor megy is vissza(erre jó a teszt). Az elfogult pedig foggal körömmel védi az igazát, na ez nálam nem áll fent. Észre sem vetted de végletekig vétted az almát. De ha valami rendben működik, akkor az nem részre hajlás ha leírom hogy jó(topikba sincs panasz rá) Az meg hogy minek tartasz pont nem mozgat :R Részemről én befejeztem.
    Ja és a Gcam nem űrtechnika. Boltba bejövő vásárlók jelentős része hallott róla vagy használja. Vannak bejövő vásárlók olyan szétmoddolt telefonnal hogy csak lesünk, persze ennek az ellenkezőjét is tapasztaljuk.

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz joey04 #161 üzenetére


    Valahogy te kardoskodsz itt érdekes módon, hogy telepíteni egy gcam-ot, az már "varázsolni", "szaki" "mindennapos".

    Másik hozzászólásod:
    btw itt az átlagról beszélünk. az átlag nem tudja, hogy mi az hogy launcher, android verzió, stb. pláne nem gcam. Pláne nem fogja tudni megoldani, ha valami gubanc van, ahogy az néha előfordul ha van gcam. valóban, kocka fórumon, kocka szemmel nem űrtudomány. de még itt is vannak páran, akik nem akarnak módosítani a gyári dolgokon, legyen jó úgy, ahogy kiveszed a dobozból, minden hákolás nélkül."

    "itt az a baj, hogy te azt bizonygatod, hogy nem űrtudomány, holott senki nem mondta, hogy az. "

    Miközben csak egy apk fájl telepítése az egész. Ami szerinted kocka szemmel nem űrtudomány csak.

    Az, hogy te az android userek 99.9999%-át totálisan hülyének nézed, aki nem tud ennyit megcsinálni, vagy beírni fórumba, hogy mi az az apk fájl telepítése, azt egyedül te csinálod.

    Én nem tudtam ,hogy te apples vagy. Nem is érdekel. Azért hoztam fel, mert általában az emberek mindig azzal jönnek, hogy Applenál úgy megy minden, mint a karikacsapás.

    De be is fejeztem. Te nézed hülyének az android felhasználókat, holott neked ezek szerint közöd sincs egy gcam telepítéshez(mivel most tudtam meg, hogy appled van novinyul hsz-a alapján).

    Használd egészséggel akkor az apple terméked, és hagyd meg az android usereknek azt a lehetőséget, hogy hadd telepítsenek fel egy gcam-ot, ami a mai világban pofon egyszerű történet.(Igazából már az első androidoknál is ugyanennyi történet volt telepíteni egy apk fájlt - engedély megad ismeretlen helyről, letölt a weboldalról, kattint, telepít. Windowsra egy programot nehezebb telepíteni)

    Felesleges itt vitatkozni. Szerinted ez a hihetetlenül hülye android usereknek kocka szemmel nem űrtudomány csak.

    Szerintem meg annyira nem hülye az androidos user, mint amennyire ezek szerint egy apples nézi annak.

    Részemről a téma lezárva. Aki akar gcam-ot telepíteni, az majd "megerőlteti" az agyát. Akinek meg nem megy, az majd kérdez fórumon. De majd akkor azok nyilatkozzanak, ne pedig te, akinek nincs is lehetősége/kedve ilyet telepíteni, mert tökéletes a gyári kamerája. :R

    [ Szerkesztve ]

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz joey04 #191 üzenetére

    Hagyjuk. :DDD
    Szerencsére több privátot is kaptam, hogy veled értelmetlen bármi beszélgetésbe is kezdeni.

    Szerencsére itt is többen visszajeleztek, hogy semmi extra telepíteni egy apk-t. Szerencsére több másik topikban is nyugodtan, és nagy megelégedéssel használják az emberek.

    Így szeretnélek megkérni, hogy ne nézd hülyéknek 2023-ban a tisztelt tagokat, és ne hozz nyilvános fórumra ilyen megállapításokat:
    " ez az átlagnak már hákolás. "

    Az egész "beszélgetésünk" erre alapozott volt, hogy szerinted az átlagnak mi hákolás. Egy apk-t letölteni, telepíteni nem az
    Hogyha szerinted ez hákolás, azzal még mindig te nézel mindenkit hülyének és életképtelennek. Egy ilyet ugyanolyan erő és tudás telepíteni, mint egy képet letölteni és berakni háttérnek. :U :(

    De tényleg hagyjuk, követem a privátban kért embereket, hogy veszett fejsze nyele bármiféle példálózás. Illetve már a modik is fognak szólni, biztos vagyok benne.
    Tényleg befejeztem. További sok sikert az életben.

    [ Szerkesztve ]

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz joey04 #196 üzenetére

    Annyit azért hozzátennék, hogy te magad linkeltél készülékspecifikus apk-t, szóval eleve már nem szimpla apk telepítés, mellesleg az átlag józsi nem is tud apk-t telepíteni, mert azt engedélyezni kell.

    Beírja az adott készülék nevét, meg utána a gcam szót. És kidobja, hogy mit kell telepíteni.

    Bejön fórumba, megkérdezi, hogy mi az ajánlott, be van neki linkelve.

    Letölti az apk-t, rákattint, hogy telepítés, a telefon ki fogja írni, hogy szeretne- e ismeretlen helyről telepíteni, elindul egy visszaszámláló 5 másodpercről, majd ott lesz egy Ok gomb.
    Rámegy, hogy ok és fent van. Használja egészséggel.

    Na csupán ennyire bonyolult.

    (ezt most csak azoknak hagyom itt, akik akarnak gcam-ot telepíteni, mert az írásaid alapján még valakinek esetleg elmenne a kedve ettől a bonyolult feladattól)

    Szóval hajrá, gcam-ra fel! :C

  • joey04

    titán

    válasz joey04 #212 üzenetére

    Na kipróbáltam. Beírtam a keresőbe a telefon típusát és hogy gcam. Ki is adott egy oldalt, ahol linkelve volt 4 gcam verzió. 2-re kattintva rögtön az apk-t le is szedte, a másik kettő gyűjtőoldalra dobott, ahol ki kellett keresni. Az egyikhez volt egy ajánlott xml is. Az apk telepítés engedélyezése után fel ismentek, miután egy ismeretlen oldalról letöltött apk-nak megadtam mindenféle engedélyt. Ezt már szerintem eleve vonakodva teszi meg a legtöbb "átlag hülye". Majd elindítva látom, hogy nem lehet használni minden kamerát. Kutakodva megtaláltam, hogy van erre beállítás, de nem minden verzióban találtam meg. A legtöbb átlaghülyénél itt kuka lenne az egész Mindegy mondom akkor kipróbálom az xml-t is ha már itt vagyok. Bemásoltam leírás alapján de cseszik betölteni. Utána mondom nekem ennyi elég volt, de azért kíváncsiságból feltettem különböző verziókat. Ahány verzió annyi féle kezelőfelület, annyi féle hiba, nem működő dolog. Olvasgattam kicsit xda-n is, ott is ment a törpölés, ajánlgatás, kinek melyik verzió megy, melyik xml, melyiknél elérhető minden kamera, stb. Biztos oda is az átlaghülye ír. Fogtam, letöröltem az egészet, ez nekem nem kell. A véleményemet módosítom: ha a nehézségi szint egyik végén van az anyám is fel tudja pakolni, a másik végén pedig az űrtudomány, akkor eddig kb 2 lépcsőre tettem anyától, mostanra inkább 5-re tenném. Szóval várom mit tudnak a kamerából kihozni a xiaomi saját emberei, majd követem a frissítéseket. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • natë

    nagyúr

    válasz joey04 #215 üzenetére

    Nincs még hibátlanul működő gcam X13-ra. Én egyébként több lib/xml-t is összedobtam, szerintem elég jókat, de macera és baromira nem egyszerű, mint ahogy korábban egy kolléga itt leírta. Pixeleken viszonylag könnyű a mod-ok használata (de pont a Pixelesek tojnak rá leginkább), a többi telefon pedig kompromisszumos és munkát igényel a tényleg működő verzió+xml felkeresése (ez főként a megjelenés első pár hónapjában igaz).
    A Xiaomi egyébként ezen a téren is elég jó, mert nem tilt sw-esen semmit.
    Még egy jutott eszembe, előfordul az, hogy a feltelepített gcam egy összeomlás után kinyírja a stock kamera szoftvert is, na olyankor az "átlag júzer" kap némi mikroinfarktust.

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz joey04 #215 üzenetére

    Azt kifelejtetted a képletből, hogy gcammal az ember más ember útján fog találkozni(hogy maradjunk a realitások talaján - nyilván senki nem állította, hogy ezt mindenki tudja kívülről, hogy eleve létezik gcam).
    Azt is leírtam, hogy a készülék topikjában biztos van olyan, aki tud ajánlani megfelelő gcam-ot [link] A készüléked topikjában is vannak bejegyzések gcam-ból, illetve az általad google kereséssel megnyitott oldalon is van 4 gcam, abból az egyik mellett szerepelt a recommend szó. Azt nem tudom, hogy próbáltad-e.

    Ugyanakkor, biztos vagyok benne, hogyha bárki beírja a készülék topikjába, hogy van-e ajánlott gcam, akkor válaszolni fognak az ottani "szakik". Mivel az utcán sem találkozik az ember plakátokon gcam hirdetésekkel, így egyértelmű, hogy 1. vagy facebook telefon csoportban fog találni
    2. a megfelelő topikban fog találni , megfelelő tudással rendelkező emberektől, akik leírják, hogy használd ezt, de az ultraszéles nem fog menni. Vagy használd azt, abban működik minden.
    3. tud angolul és rákérdezd xda fórumon
    4. megkeresi az általam többször is emlegetett készülékspecifikus telegram csoportot és megnézi, hogy ott mi a helyzet

    A 4 pontot összegezve mindenki el tudja dönteni, hogy akarja- e vagy sem.

    De az eredeti feltevés az volt, hogyha az emberek itt a fórumon vagy bárhol kapnak instrukciót a telepítéshez, ami annyiból áll, hogy letölt, telepít, elfogad, használ. Ha ez nem megy, akkor sajnálom. Nekem volt túl nagy elvárásom a felhasználók 99%-ával. Mert még mindig a telepítésről volt szó. Ha már valaki eljut addig, hogy telepíteni akarja, akkor a felsorolt 4 pont bármelyikéről juthatott el addig, hogy telepíteni fogja. Onnan, ha megvan az ajánlott gcam a topikból, telegramról, busz menetrendről, akkor azt bárki tudja telepíteni, mert ennyi lépésből áll.

    Nyilván a cfg és xml fájlt nem is mindegyik gcam tudja fogadni. Vannak olyanok, amik nem. Mindegyikhez ott a leírás. Akinek az nem megy, az nem választja azt a gcamot.
    Szerencsére a prohardveren összetartó közösség van, és a készülék saját topikjában mindig mindennel kapcsolatosan le van írva feketén fehéren.
    1. Akinek az nem felel meg, az nem fogja telepíteni.
    2. Vesz másik telefont.
    3. Megelégszik a gyári kamerával, és használja.

    De felesleges ezt csűrni csavarni.

    Akinek kell gcam, majd érdeklődik a telefon specifikus topikban, mint ahogy eddig is tette mindenki. Aki meg nem tette, az nyilván nem telepíti. De, ha megteszi, és megkapja a bonyolult leírást róla, azt bárki tudja telepíteni, mivel magyar az android menürendszere, tehát a megkapott információk birtokában, bárki képes telepíteni egy megfelelően( vagy korlátozottan - de azt említik a fórumokon is) működő gcam-ot(ha elérhető - mert van olyan készülék is, ahol mondjuk csak az esti fénykép mód működik, de ez is le van írva)

    Viszont azt látom, hogy ahogy haladunk az okostelefonok idővonalán előre, úgy látszik az agyi képességek egyre jobban kimerülnek az átlagusernél a facebook - messenger - instagram - tiktok 4szögnél. (egyébként out of the box, ha jól tudom a messenger és instagram illetve egyéb átlagos userek által használt programok sincsenek telepítve. Tehát azt már telepíteni kell)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák