Új hozzászólás Aktív témák

  • rdt89

    addikt

    Ez a Scorpio mekkora hisztirohamot váltott ki az emberekből hihetetlen. Én örülök, hogy jön. Konzolon akartak az emberek 4k-n játszani megkapták, most már a 4k mellé kéne a 60fps is, de ne menjen a konzol már 200 ezer felé, mert mit képzel magáról a Microsoft, hogy az újításokért és a kívánságok teljesítéséért a ps4 pro felé mer pozicionálni árban? Komolyan mostanában egyre nagyobb divat fikázni mindent. Nekem 2013-as Xbox One-m van és használtan vettem tavaly és egyáltalán nem bántam meg. A Jaguár magok elavultak, meg 2017-ben már gagyi. Felőlem IBM 486-os alapja is lehet a hardvernek ameddig a játékok elfutnak rajta. A játékok amikkel játszok tökéletesen kielégítik a retinámat. Ja, hogy pc-n ezerszer szebb? Igen. Na és? De a pc-t nem 50 ezerből rakták össze, hogy a Horizon 3-at is szebben megjelenítse. De ha szebb is máshol a játék, de nekem XO-n is tetszik akkor miért szar az XO ha grafikailag az a szint is élvezhető? Ezen a szinten már nem ronda egyik játék se. Sőt a Darksider-s 1-re függtem rá amit most a GOLD mellé adtak és egyik csili-vili játék se tud elcsábítani, mert az a játék még most is olyan élvezetes, melyet kevés alkotás tudhat magáénak. X360-on 4-szer kipörgettem és most XO-n is legalább annyira élvezem hiába nem a legszebb a kinézete. Hiába vannak 1080p/60fps vagy 4k/60fps játékok, mert szép a pláza cica is csak ne kelljen vele beszélgetni. Az is csak addig jó, még fizetsz érte. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák