Új hozzászólás Aktív témák

  • EmThor

    addikt

    válasz Jovanny2 #96580 üzenetére

    Ja, persze egyszerre egy helyre leszek bejelentkezve, csak a fat-ot macerás cipelni a tegla-tapegyseg miatt is, ezért gondoltam egy slim-re, es azt tudtam h 2 gepre letolthetem a cuccaim. Csak a 3. volt kerdeses. De nem akarom elrabolni a topikot. PS4 amugy tényleg csak par exkluzív miatt csábító. A Horizon nagyon tetszik. Uncharted-dal játszottam, teszik h odafigyelnek a részletekre de abból az uj nem hianyzik. Yakuza az nagyon, az orok kedvenc.. Nier Automata meg a magánvéleményem szerint ki fog jonni boxra is. Scorpioval kapcsolatban meg mindig szoba kerül itt is meg Phil Spencer által is hogy ez egy premium termek. Nalam 150e a tureshatar, annal többet biztos nem adok erte. Utoljára 10 eve fizettem ennyit konzolért es az egy 60gb ps3 volt ami vitte natív a ps2 játékokat is. Szal ha ennel több lesz úgy, hogy kinn van a Pro mar egy éve, olcsóbban, nagyobb támogatással, akkor valami nagyon csecsét kell hogy mutasson az M$. Es nem a várható oculus VR-re gondolok. VR halott amugy is.

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Új hozzászólás Aktív témák