Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz negyven2 #2368 üzenetére

    Én biztos vagyok benne, hogy az elődrendelésekkel sem volt rendben minden. Ha minden ok akkor mi oka lenne visszavonni az ms -nek a bejelentett újdonságokat? Pont leszarná, hogy a fórumokon mi megy.
    Én azt mondom, hogy egy-egy ilyen döntéssel a saját felhasználó bázisukat erősítik. Ha hiszed ha nem rengetegen csak akkor vesznek xbox -one -t, ha nincs hozzá kinect, ami nem egy mérhető szám.
    Alapjában véve max. csak százalékokról lehet beszélni, mert gyorsan változnak a dolgok. Ide oda mennek a kijelentések és sokan változtatnak a felálláson, hogy ps4 -et vagy xbox -one t vesznek.

    Hidd el, ha elhagyják a kinectet akkor SOKKAL többen döntenek xbox one mellet. Az, hogy a fejlesztők akkor nem használják annyira a kinectet az hülye duma. Ha akarják és arra érdemesnek találják kihasználják, had ne legyen már ez is a felhasználók sara.
    Tessék racionálisan gondolkodni, levenni a napellenzőt és úgy dönteni. :) (én is ezt teszem, harcoljanak értünk a gyártók)

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák