Új hozzászólás Aktív témák

  • Exian

    őstag

    válasz HunChris #185452 üzenetére

    Ha már szóba került, eszembe jutott ezzel kapcsolatban egy fontos kérdés, amit amúgy is fel akartam tenni: én most áthelyeztem az SSD-re a játékot, amivel játszunk, tehát csak az SSD-n található meg, a gép HDD-jén nem. Ha elhasal netán az SSD, akkor ugrott az eddigi elért helyezésem, meg minden? Vagy az ilyen beállításokat és infókat a box HDD-jén tárolja? Ez fontos kérdés, mert ha ezek is az SSD-n vannak tárolja a játékkal együtt, akkor inkább készítek időnként egy biztonsági másolatot az SSD-ről egy másik diszkre. A fiam agybajt kapna, ha elveszne a nagynehezen megszerzett autóarzenálja :DDD Persze ha a HDD-n van tárolva, az sem jelent nagyobb biztonságot, az is elhasalhat, de arról nem tudok könnyen másolatot készíteni, vagy van valami lehetőség a játékok állásának teljes mentésére? Szóval, lehet valahogy a játékok állását menteni, hogy ha akár teljes rendszervisszaállításra van szükgés, akkor utána lehessen tovább folytatni ott, ahol abbahagytuk? Bocs, bizonyára megint egy olyan alapvető kérdést tettem fel, ami csak egy újszülöttnek új...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák