Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz hitchins #116999 üzenetére

    A mondandód első fele: igen. de ez mindig így lesz, generálva van egy verseny ami érdekes módon soha sem ér véget.

    A végéhez: ahogy a PS4-re licitált a Sony a Pro-val és ahogy tette most meg a One-al az MS az X-el, azért látni lehet, hogy az a markáns vonal, hogy GENERÁCIÓVÁLTÁS kezd elhalványulni. Eddig amennyire én kiismertem magam a konzolok múltjában ez a váltás a konzolok alapjait tekintve volt hatalmas (generációs) váltás az előzőekhez képest. De most szinte úgy történnek meg ezek a technológiai fejlesztések, hogy a konzolok alapja majdhogynem ugyanaz marad. Sőt, az összes Xbox és az összes PS konzolban ugyanaz az AMD megoldás adja a kiindulási pontot, csak a körítés más.

    A jövőben inkább kell felkészülnünk szerintem arra, hogy folyamatos upgrade lesz, hogy a meglévő tartalmainkat folyamatosan elérhessük minden időben minden gépen, de mégis mozgatva abba az irányba, hogy 2 évente újat vegyünk.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák