Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz SoulReaver #45018 üzenetére

    Kicsit elővettem az ST-I-et, a sok lightozás-medezés közepette nagyon leálltam minden más ág húzásával... ...hogy ez a Grille milyen alap átütéssel rendelkezik?! Olyan lapos szögben álltam ki, hogy azt gondoltam autobounce lesz minden engem érő lövés, pattogtak is rólam rendesen, aztán odajön ez a dög, és simán beüt... Többször is, amikor mások pattogtak rólam, ő bevitt... Elég komoly gép... (wotinfon a sok gyík hogy szidta a WG-t, amikor kikerültek a statjai a gépnek, pedig már akkor látszott, hogy brutál gép lesz...)
    Öröm a ürömben, hogy két körrel később meglett az ász az ST-vel, Highwayen egy T10 csata végét hoztam le (pár máaodperc volt csak vissza), bár semmi nagy művészet nem volt benne, nem is értem mire kaptam 1100+ xp-t... De mindegy, ott az M-betű, a többi nem izgat.
    Nagyon gyenge a statom vele, pedig irtó jó gép. Sajna mostanában csak a mozgékonyabb gépekkel játszottam, így ha néha gurultam vele, az gyors garázsmenet volt... Ha sokat játszok egy típussal(osztállyal), akkor "elfelejtek" játszani másokkal. Szóval most azt tervezem, hogy a lightokat félreteszem egy időre és nekiesek az ST-nek, hagy gyűljön csak az xp rajta... Karácsonyra tervezném begurítani az első tízes gépeket a garázsba (13k csata után lassan ideje), de még mindig félek, hogy kevés leszek T10-be, pedig nyakamon már a T62, aztán itt az IS-4 sincs messze, T57...

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

  • Patrick76496

    őstag

    válasz SoulReaver #45018 üzenetére

    Na igen. Amit azzal nem ütnek be, azt nagyon golddal sem. Ez főleg a 263-ra (Taragas pls :P ) és az ISU-ra igaz, ahol alig van különbség a 2 lőszertípus penje között. Mondjuk az APCR mindig gyorsabban repül. E-25-ben pl azért is érdemes goldozni, mert az AP lőszer lassú egy kicsit.

    (#45038) nwa5000: Azt megtudhatjuk, hogy miért? :)
    - - - - - - - - - - -
    Van itt valakinek T-34-85-je jelenleg a garázsban?

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák