Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz K6000 #49946 üzenetére

    Azért ezek a 15-3 vagy ennél is simább csaták eléggé ritkák, főleg azért mert akkor fordul elő, ha valamelyik csapat alapvető taktikai hibával kezdi a játékot.

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • dfsz34

    őstag

    válasz K6000 #49946 üzenetére

    Abszolút igazad van.

    Én sem akarom túlságosan az anomáliákra terelni a beszélgetést, bár ugye akik tagadják a létüket, azok valószínűleg vakok. A véletlenben az a szép, hogy bármit rá lehet kenni, akármit.

    A lényeg sokkal inkább a játékélmény és hogy ne okozzon frusztrációt.

    Szerintem pár módosítással máris sokat tudnának javítani (a győzelmi bónusz szerepének csökkentése és az egyéni teljesítmény jobb honorálása, mindegy hogy a vesztes vagy a győztes csapatban követte-e el valaki, az rng-t át kéne gondolni, szerintem a 25% túl sok, ha lehetséges, akkor egy algoritmus kicsit simítana az mm általá kiválasztott 30 játékos elosztásán). Ennyi.

    Azt nem tudja valaki, hogy lehet a Wg-nek írni ilyen javaslatokat? Megírnám nekik is.

  • unravel

    őstag

    válasz K6000 #49946 üzenetére

    Annyi soksok dolgon múlik a végeredmény, hogy az MM már szinte bele sem tud szólni.

    "Szerintem ezt a részt inkább gondold át még egyszer." Rendben. Sok sebzést kívánok! :)

    ¯\_(ツ)_/¯

  • jano_77

    nagyúr

    válasz K6000 #49946 üzenetére

    sajnos lejárt a szerk. időm:

    (#49946) K6000: osztom a véleményedet, hogy nem szeretem, akár mi nyerünk 2-3 perc alatt 15-0/1/2/3-ra, akár veszítünk ennyi idő alatt hasonló arányban, mert ezek szar csaták! Veszítsek egymás után 10x is akár, de legyen élvezetes, jó kiegyenlített csata, mikor az egyik csapat mondjuk 15:12/13/14-re nyer vagy veszít! Na az már rendben lenne!

    (#49947) Bingisz: és az rendben van, hogy egyik oldalra mondjuk T7-es platoont, másikra T8-as vagy urambocsá' T9-es platoont tesz be?!? Mert szerintem nem, nagyon nem! És erről beszél K600 és még jó páran itt a fórumon, akikre sokan azt fogjátok, hogy sírnak....nem, nem sírnak, csak nem értik/értitek meg sokan, miről is beszélnek. :U ....és cseppet sem ritkák sajnos a 15:3-as csaták....sajnos :(

    (#49949) dfsz34: én egyet értek azzal a javaslatoddal, hogy XP és kredit számításnál vegye figyelembe a rendszer a dmg, spot és kill teljesítményt, mert hiába sebez vki 4K-t egy csatában és öl mondjuk egyedüliként 3 (szumma ölés a csapatban), ha a sok hülye miatt elveszítik a csatát, akkor cseszheti, mert lófaszt sem kap! Ezen kellene változtatni és akkor hiába a vereség, sokkal másabb lenne a játékos szája-íze is! Nem frusztrálná annyira, hogy bukta a csatát, mert akkor tényleg az lenne, hogy megtett mindent és ennek megfelelően meg is kapja a jutalmát.

    (#49954) SHiZUOKA: hiába látod Te, hogy hoppá baj lesz, mert üresen maradt az egyik szárny - történetesen lehet, hogy pont az ahol a legnagyobb eséllyel bukkan fel az enemy, ha egyedül mész oda, akkor szart sem érsz....se Te, se Diego, se senki! Ergo, hiába tudod az összes map csínját-bínját, ha hülyék közé kerülsz, akkor nincs mit tenni egyedül.....de még 3-an sem nagyon.

    (#49963) unravel: gyanítom nekem szántad, csak elfelejtetted válaszként küldeni......igen képzeld, igen bosszantó, mikor több mint 1 percet kell várni arra, hogy bekerülhessek a csatába.....mondjuk ha van 30 percnyi időm, akkor sokkal jobban fáj ez.

    [ Szerkesztve ]

    "egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Új hozzászólás Aktív témák