Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel1981

    veterán

    válasz diegho #34916 üzenetére

    "De ugyan ki vagy te hogy megmondd nekem mit csináljak?"
    Csak javaslatot tettem! ;)

    "Pont te magyarázol nekem, aki privátban kuncsorog, hogy segítsek neki a játékban és még fizetnél is érte!"
    Ez aztán tényleg akkora bűn, hogy húúú, meg hááá, és tényleg aki ilyet tesz, az ne is mondjon Rád semmi olyat, ami neked nem tetszik! :D

    "Azért, hogy egy játékban valaki tanítson! A világ alja..."
    Te írtad már annyiszor, a magad "mentségére" felhozván, hogy "bűn az, ha valaki abban amit csinál, szeretne igazán jó lenni?"
    Nos, tényleg akkora bűn lenne ha valaki szeretne tanulni attól, aki a környezetében a legjobb?
    (Egyébként végül mint láthatod, lemondtam, tényleg nem értem rá, de egyre kevésbé érzem úgy, hogy bánkódnom kellene miatta...)
    És igen, ez egyfelől valóban játék, másfelől meg nem egy arcade lövölde, igenis tanulni kell, nincs senki, aki teljesen magától csinál 2000+ feletti WN ratinget, úgy, hogy semminek nem néz utána, senkitől nem kér segítséget. Sakknagymester sem lesz senkiből teljesen magától, pedig az is "csak egy játék"....

    "nézzél már tükörbe könyörgöm mielőtt itt bárkire bármi rosszat írsz..."
    Ez meg tényleg szimplán bagoly mondja verébről....

    #34921 mefistofeles: +1 :R
    Én pl. 8 évig küzdő sportoltam, most meg már 8 éve emelek súlyt. Nem hordanék el senkit mindenféle ostoba alaknak azért, mert egy barátságos ringmeccsben bucira verném a fejét. Én sem születtem jó bunyósnak, meg kellett tanulnom a nálam jobbaktól. Ott is igyekeztem ahhoz menni, akinek a tudása mellett embersége is volt, nem vette alapvetőnek azt, amit megtanult, és ebből adódóan nem nézte le a kevésbé tapasztaltakat...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák