Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolee11

    senior tag

    válasz rlazol #131028 üzenetére

    Abszolúte nem haragszom. :)
    Sőt, örülök az őszinte véleménynek! Viszont 800 csata alatt próbáltam majmolni a "nagy harcosokat", ugyanazt csinálom mint ők, még egyetlen csatában sem láttam nagy csodákat, ami ámulatba ejtett volna, hogy ez igen apám, micsoda trükkök, na ezt kellene megtanulni... viccet félretéve, azért ez nem áll messze a valóságtól. Annyit megtanultam, hogy sokat kell egy tankkal játszani, és kifejleszteni a legénységet is, nos ezidáig sokat variáltam, gondoltam a titok a fejlődésben rejlik, azaz minél nagyobb a tank, annál tovább marad életben az ember, ami részben igaz is, viszont a legénység sokkal fontosabb mint maga a tank. Az öcsém bő egy hónapja csak egy tankkal játszik, és másfél hónap alatt megtriplázta a WN8-as valamit, a sebzés átlaga is 446.
    Mindenkinek köszönöm a tanácsokat és segítséget, nem fogom feladni, amúgy se szokásom feladni a dolgokat. Orosz vonalon a páncélvadász vonalon indultam el, de akkor ezek szerint nem jól, majd nekivágok a T34-es vonalnak is, csak legyen rá időm, a svéd 5-ös szinten meglátjuk mi lesz. :)
    Még egyszer köszönöm! :R

    no brain, no problem

Új hozzászólás Aktív témák