Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz Horny256 #1286 üzenetére

    Van egy eladó ASUS P4S533 alaplapom. 1 AGP, 6 PCI, integrált hang, SiS 645DX chipset, ATA133, DDR400 (nem hivatalosan ugyan, de ez csak anyni, hogyy a BIOS-ban ha automatán hagyod, akkor 333-on megy csak a memória, de kézzel 400-ra teheted... teljesen stabil vele, évekig így használtam), 533 FSB, ASUS Q-FAN (állítgatja a prociventi sebességét), nem muszáj hozzá P4-es táp (molex-en is be lehet kötni a kiegészítő 12V-ot),... őőő mit írjak még róla :)

    Az AGP rajta Universal AGP (1X-8X minden belemegy, de max 4X sebességgel fog működni), és van kis problémája a a komolyabb VGA-kkal... FX5600 és R9600Pro tökéletesen működött benne, Gef6600, Gef6800 és X700Pro hibázott némelyik játék alatt... (ezek mind tápcsatis kártyák, talán ez volt a gondja :F )
    A másik gondja az akkoriban szokásos SiS USB probléma... ajánlatos inkább USB kártyával használni, ha menet közben cserélgetni szeretnéd benne az USB-s eszközöket... (ha már induláskor rá van dugva, akkor nincs gond, úgy tapasztaltam)

    Nagyon stabil lap, a hibás memória kicserélése után gyakorlatilag soha nem fagyott le...

    A lap OEM (mert kell a doboza :) ), kézikönyvet, CD-t, USB kivezetést adok hozzá. Gari szerintem már nincs...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák