Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arty

    veterán

    várom és remélem, hogy lesz ps4 lemezes változat :)

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Heroes fan #4 üzenetére

    Atyaég, azt hittem azt legalább mindenki tudja, mi az a pixel :(

    #8 L_ajos
    linkelj már kérlek pár 5 eurós nyitóáras játékot a sztórból !
    ha nem megy, akkor meg írd már be ide, hogy mennyire os.... okoskodó voltál :U

    a fogalmatlan fajtád szerint N64-ről PERFEKT átiratot 4 platformra portolni, szimultán, öt juróér' lazzzaság.... az ilyen szakértőknek általában a cipő bekötésével meggyűlik a baj... :D

    [ Szerkesztve ]

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Heroes fan #2 üzenetére

    Szerinted a Turok3 mérhető eladásokat fog produkálni? :) Ez nem kétmilliós nyitóhétvégés pókember...

    Ellenben sokan, sokat dolgoztak rajta, a licensz is pénzbe került, mindezt azért illene kifizetnie annak a maroknyi embernek, akiket elrenttentett a ma kvázi játszhatatlan N64es változat, pedig egyébként szívesen tolnák AZONNAL, DAY1.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

  • arty

    veterán

    válasz Heroes fan #11 üzenetére

    Nekem van n64 és turok1-2 is és kvázi játszhatatlanok... az n64 képe undoritóan rossz/homályos, a frameráta pedig ilyen 15-20fps magasságokig jut el - mindehez adott egy világéletében meg-nem-értett röhejes kontroller, ami kb minden típusú játékra ROSSZ.

    Viszont.... a turok3 keveseket érdekel, még a turokrajongók körében is minimum megosztó :D 29 euróért pláne senki nem fogja kalandvágyból csak úgy kipróbálni... hogy mindezen előjelek ellenére a Nightdive bevállalta, egy kisebbfajta csoda. Valszeg megtévesztette őket a Turok1-2 "sikere".

    ---

    #12 L_ajos

    1. pontosan, volt egy véleményed, amit bemutattam mennyire nem ér semmit. így már mindenki helyén tudja kezelni. (de továbbra is rámcáfolhatsz és jöhetnek a gyöngyszemek a nemlétező 5 eurós nyitóáras kategóriából, lepj meg minket pár jó címmel!)
    2. a "modortalan" stílusért elnézést így utólag, nekem sajnos jellemhibám, hogy néha hirtelen és pároslábbal ugrok kommentekre
    3. pedig nem árt az embereket kirángatni az álvalóságukból. pl hátha neked is leesett, hogy az általad hivatkozott 5 eurós kategória az nincs/értékelhetetlen egy majdnemcsak TÖKÉLETES turok3 remazterhez képest.

    Óriási difi van egy "5 euróért majd megnézem" és a "Ez az 5 EUR-s kategória." között. Remélem - mostmár - érzed.

    ---

    #13 Crus
    A turok a maga idejében bőven AAA volt, voodoo1en kb ez volt A techdemó. Előtte még csak hasonlót se láthattunk (pécén), állunk földre került. Hogy a játék maga milyen? Az egy másik kategória, szerintem nem vállalhatatlan. De tippre n64en is üthetett a cucc, ha mostanra ekkora klasszikussá nőtte ki magát :P

    Persze mindez leginkább az első részre igaz, a folytatások... inkább csak... vannak.

    "ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Új hozzászólás Aktív témák