Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiss_R

    tag

    válasz _drk #19117 üzenetére

    Én első végigjátszás után adrenalin rush + farkas szett kombóval játszottam (yrden jel és gyors támadások), de elég nehézkes volt a használata. Kipróbáltam még a piercing cold + farkas szett (aard és gyors támadások) buildet is, az vicces volt, de nem volt rá garancia, hogy a fagyasztó aard a kritikus pillanatban robbantja az ellent.
    Végül maradtam az eufória + mantikór szett kombónál (főzetek + gyors támadások). Betolsz 4 mutagén főzetet, és még utána is van lehetőség egy kisebb potion elfogyasztására. Kegyetlen nagy buffot tud így a karakter felhalmozni, 2-3 élet regeneráló már elég a túléléshez halálfutamon is. NG+ során 40-es szintű péncél és kard szettel játszottam egészen a főküldetések végéig (az egész NG+ halálfutam volt nálam), addig nem is volt szükség a fejlesztésre (Touissantban viszont már karcsú, persze arra elég volt, hogy összeszedjem a legendás mantikór szettet). Legendás szettel meg kb megállíthatatlan Geralt.
    Ezt a skill leosztást használom (egyedül az ökölharcokhoz használtam a fleet footedet, olyankor valamelyik general skillt arra cseréltem le - mondjuk még így is nagyon sokat szívtam, mire a gwynt bajnokságon a korcs tündét le tudtam verni):

    [ Szerkesztve ]

  • Jorus

    nagyúr

    válasz _drk #19117 üzenetére

    Az a skill, ami nagyban növeli a sebzést, az Eufória lesz. Nálam így szokott kinézni NG+-ban a build. Gyors támadások, Quen és minden más Alchemy.

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz _drk #19117 üzenetére

    Én azért bízom benne, hogy fogunk kapni előbb-utóbb, itt példának okáért emlithetném a Divinity 2őt, jelenleg nálam ez áll a játékipar csúcsán a Witcher 3 al holtversenyben, sajnos a Red Dead 2 őt nem állt módomban kipróbálni.

    Most igy fejből nem emlékszem már milyen buildeket toltam,de azt tudom, hogy a 3 végigjátszásom során legnehezebben se volt gondom egyszer sem, ellenben a DLC k ben már többször is, ott néha vissza is vettem egyet a nehézségi szinten.Érdemes mindennek utánaolvasni pontosan mit is ad, megéri, mint minden RPG ben :)

    Hogy Geralthoz jobban illene Yen? Szerintem pont nem, illetve már izlés kérdése. Annak ellenére, hogy Trisst preferálom, nem esne nehezemre leírni, ha a Yenes befejezés tetszett volna jobban ( nyilván a 3 végigjátszás alatt egyszer őt is választottam azért) de nem ez a helyzet, a Trisses jön ben sokkal jobban.
    Yen mellett tényleg inkább csak Cirit tudnám felhozni, na de ő inkább csak addig szabadna hogy faktor legyen, amig kislány, igy felnőttként már azért hadd ne ő döntse el a dolgokat :)
    Azért is írtam, hogy Geralt valszeg őt választaná, mert amilyennek megismertük Geraltot ( meg a witchereket) a könyben, az mellé a jellem mellé valóban sokkal jobban illik Yen. Igen ám, de a CDPR jól megkavarta a dolgokat, és Geralt úgy gondolja a játékokban, hogy ő jobb ember is tudna lenni, mint amilyen valójában, akár érzelmeket is fel tudna néha vonultatni és nem mindig a hires witcher semlegességet választani ( ilyen alapon tojjunk a királygyilkosra , a SKeligei uralkodóválasztásra ,meg arra hogy ki legyen Észak Királya stb ))) és ha ebből a szempontból nézzük, akkor bizony egyértelműen ezt Triss tudná/tudja kihozni belőle, aki mellett érzelemdúsabb/vidámabb/kiegyensúlyozatabb/jobb ember, izé witcher lehetne Geralt.

Új hozzászólás Aktív témák