Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Brett001 #10507 üzenetére

    Gyorsan meg lehet szokni és ha felveszed a ritmust, szinte táncolsz. Az az érzés egyszerűen csodálatos amikor sikerül megtalálni az összhangot és nem csak random nyomogatod összevissza :))

    A kamera pedig nem forog, azt te neked kell csinálni :D

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Brett001 #10507 üzenetére

    A sricpt merger csak konfliktusokat keres és megpróbálja megoldani, a sorrend meg a következőképpen alakul: a witcher 3 telepitési mappáján belül kell csinálni egy Mods mappát, abba mennek a modok vagy manuálisan, vagy az nmm pakolja oda. Ebben a Mods mappában minden modnak lesz saját mappája, és ezeknek az ABC sorrendje határozza meg gyakorlatilag a modok betöltési sorrendjét. Vagyis ha valamit hátrébb akarsz tenni, egyszerüen a mappa nevét átnevezed, elejére teszel ZZZ vagy valamit. Mutatok példát:

    A második képen a modok mappái ABC sorrendben töltödnek be. Ott van pl a modZZZIncreasedLOD, az ehhez hasonló "ZZZ" szerkesztéssel tudod hátrébb sorolni a modok betöltési sorrendjét. Egyébként ez a kettő mod ami nekem ZZZ-vel hátra van sorolva, ezek már igy lettek feltöltve nexusra is, szóval szerkesztenem se kellett :)

    Van amugy load order fájlos megoldás is, de már nem emlékszem pontosan hogy nézett ki, és nem is találtam erről infót neten, de igazából az átnevezés szerintem egyszerübb.

    Van amugy egy pár olyan mod amit nem (csak) a mods mappába kell másolni, hanem van, amit a DLC mappába, illetve van olyan ahol még 1-2 fájlt másolni kell, de a nexuson a mod leirásánál ott van minden ami kell :)

    Azt is fontos megnézni hogy maga a mod támogatja-e az nmm-et, van jópár mod a nexuson ami nem támogatja az nmm-et és manuálisan kell feltenni. Becsapós mert úgy emlékszem volt amelyiknél ott volt az NMM-es letöltő gomb is, ugyhogy a lényeg mindig el kell olvasni a mod leirását :)

    A script mergerem amugy igy néz most ki:

    Ha talál bármi konfliktust, azt előbb bal oldalon mutatja, aztán amit sikerül mergelni, az átmegy a jobb oldalra. Nekem a bal oldalon is van még egy csomó, azokat nem lehet mergelni sajnos, de igy is megy a játék gond nélkül, nem akadtam még bugba :) Ha a merge-el valami gond van, akkor azt már ott látod egyébként hogy hibaüzenettel nem fog betölteni a játék, mert játékinduláskor ha új scriptet (modot) érzékel a játék először betölti a scripteket és ellenörzi is azokat, és ha valami nem okés, az ott általában kibukik. Ha jó lett akkor a sriptek betöltése és ellenörzése után automatikusan indul a játék.

    Harcrendszerre kitérve: Witcher igen nehéz/furcsa lenne szerintem FP nézetben, mert itt ahogy irták már előttem, harc közben nagyon sokat kell mozognod, ugrálsz, gurulsz, fordulsz, és sokszor 3-4-5-10 ellenféllel harcolsz amik körbevesznek, és köztük kell manőverezni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák