Keresés

Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Dark Archon #1658 üzenetére

    Letöltöttem mindenféle patchet, a megoldás:

    Alapjáték + 0-1.35 patch (Int) + 1.35-2.0 patch (Int), és a játék fut, magyarul (igaz, még csak az elejébe mentem bele, mert most játszom az 1. résszel). A magyar patch-et volt hiba feltenni.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • Amantius

    senior tag

    válasz Dark Archon #1663 üzenetére

    2.0 előtt mi volt a helyzet? Van egy 80 megás "w2hu.exe" fájl. Az esetleg nem segítene?

    Nagy gáz, kis szerencse!

  • vante

    aktív tag

    válasz Dark Archon #1665 üzenetére

    hu0.w2strings -t fel lehetne rakni megint valahova? Mert már a jelenlegi helyén már törölték :(

    Tehát akkor azt mondjátok, hogy ezzel indulni fog a játék, csak a 2.0-ás változások nem lesznek benne magyar nyelven? Gondolom csak az alapjáték fordítására volt szerződésük a fordítóknak...

    [ Szerkesztve ]

  • tálusz

    tag

    válasz Dark Archon #1674 üzenetére

    Meglett közben a megoldás:[link], csak a nagy játék közepette elfelejtettem írni. :D Amikor vettem a wint nem gondoltam, hogy 4gb memót fogok használni.

    [ Szerkesztve ]

    "Titeket apátok ATI kártyával vert Abu85 for president pólóban? Vagy mi fáj ennyire?" by nemlehet "

  • katt777

    félisten

    válasz Dark Archon #1682 üzenetére

    Nekem is megmarad, de a páncélt kivéve a két kard szart sem ér. Méhkast nem tudok csinálni, mert senki nem árul hozzá receptet. Mindössze 2-t találtam, amikor lenyomtam a bérgyilkost. Te honnan szereztél receptet?

    Dethmolddal kellett mennem boncolni, közben megjegyezte, hogy biztosan van egy kulcs a tetem ruhájában, de nem tudom megvizsgálni. Dethmold-dal sem tudok semmi újról beszélni

    Nekem is jobban bejött az 1. rész. A VIRTUnak kevésbé... :DDD

    A 3. rész a 2.-nak a 2. fele lesz, csak 2 részben adják ki, hogy 2X annyit fizessünk érte (a cikkemben írtam, miből tudható mindez).

    Steam-et, na, azt sosem. :(( Még ha az irdatlan mobilnet költségét fizetnék, akkor sem.

    FehérHolló: Én ott már rég kinyírtam mindenkit, ezért nem tudtam kideríteni - gondolom - a lázadók megbízóját. Kulcs volt egy, azzal jöttem fel a kamrából. Továbbmenni nem tudtam. Nem akarom visszatölteni, mert sötétben szeretném újrajátszani, de arra meg ott a fejleszthetetlenségi BUG! Próbáltam én az 1. pályától egészen Flotsamig fejlesztgetni, de egyszer sem jelent meg az opció, és még a "fákra" is hiába kattintgattam. Bármikor, ha levettem a nehézséget, működött, ha visszatettem (sötétre már nem lehet, ugye, nehogy fejlesszek, és visszategyem) nehézre, már ott nem, csak kezdőn és közepesen.

    Egyébként próbáltam trainer nélkül, hátha az cseszte el, de úgy is ua. a hiba.

    Én nem voltam túl erős kayrannal, de nem nagyon kapott el (legalábbis harmadszorra, mire tudtam, hogyan kell megelőzni :DDD ), mindig oldalra gurultam, amikor csapkodott.

    Amantius: Na, ezt megnézem, bár nem írja, hogy orvosolná az általam említett hibákat. :(((

    ALONSO11: Még nem találkoztam kalandjátékkal, amelyet elsőre normálisan végig lehetett volna játszani. Csak végigjátszva tudod meg, hol szívat a gama, de pl. FONV-ban volt, hogy más küldetéseket kaptam, elsőre végigjátszottaknak meg nyomuk sem volt, ez van. Reagál a játék arra, amit csinálsz. Az esetek egy részében persze megszívat. :P

    Nálam Full HD-ben ment, árnyékokat vettem vissza, illetve játékosok szerint az élsimítási beállítások zabálnak sok erőforrást, no és a magas mintavétel. Én mondjuk a mintavételt fent hagytam, árnyékokat, árnyalást, és elmosódást vettem kicsit vissza, és elment 20-40FPS-szel a konfigomon (Full HD). Sztem ezekkel próbálkozz, mert ha a finomságokat veszed le, lehet, hogy gyors lesz a megjelenítés, de a kép bődületesen ronda.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • katt777

    félisten

    válasz Dark Archon #1704 üzenetére

    Én próbaképpen könnyűn toltam, hát ott nem volt sem eladó, sem recept hozzá, de elrejtve sem sehol. Mindenfelé minden kallódó hullát is kirámoltam.

    Dethmold addig nálam is így, a végén mondta Deti, hogy kell legyen egy kulcs a fickónál, és ott állt le az egész. Se kulcs, se beszéd. Az iránytű a kamra hátsó ajtaját mutatja, de ott csak annyit közöl a játék, hogy kulcs kell hozzá. :W Normális játékban (Oblivion) fel lehetne legalább törni... :(((

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

  • katt777

    félisten

    válasz Dark Archon #1707 üzenetére

    De arra már nem lehet, mert ott a köd, és végem. A lenti ajtót jelzi, az meg nem nyílik.
    A sötét mentést betöltve, a szint elején tényleg van Cedricnél Méhkas recept, viszont amikor anno később találkoztam vele, akkor már nem volt. :C :((
    Amúgy kipróbáltam az 1.35-ös patch-csel, úgy sincs karakterfejlesztés közepes szint felett, az alatt meg könnyű. 2.1-es patch-csel meg el sem indul a játék, csak közli egy hibaüzenettel, hogy bugos a program. :Y A lényeg: ez egy kupac szar. Tényleg, ha az ember önfeledten játszani akar, vegyen olcsón egy "B" szériás "vackot", és nincs bug, + van játékélmény. :C :(((

    FehérHolló: És nálad lehetett fejleszteni a karaktert? :F

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Aktív témák