Új hozzászólás Aktív témák

  • domedee

    senior tag

    válasz maddog #24 üzenetére

    a metro nekem is megvan, és arra jöttem rá, hogy van ''nyerő'' stratégia, bár ezzel óvatosan fogalmaznék. ne akarj az elején rögtön összekötni mindent, inkább csak alakítgass minél hosszabb hálózatokat, akár olyanokat is, amik nem kapcsolódnak hozzád, csak arra vigyázz, hogy ezt el ne vegyék tőled. ha közben el is húznak melletted, attól még egy-két hosszú szakasszal-többet nem nagyon lehet kiépíténi- nyerő lehetsz. meg néha csinálj az ellenfélnek(feleknek) is pontot, azaz direkt köss össze neki rövidebb útvonalakat, így bár pontot szerez, de elveszed előle a lehetőséget, hogy később egy hosszab útvonalat csináljon, ez pláne jó, ha közben esetleg tudod folytatni vele a hálózatot-tudom ez csúnya dolog, ;), de jól el lehet szórakozni vele... :DDD nem feltétlenül éri meg a közepéhez kötni a pályákat, mert sokszor több pontot tudsz szerezni, ha inkább egy hosszabb útvonalat csinálsz, mint rövid, de dupla értékű szél-közép összekötővel.

    ''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Új hozzászólás Aktív témák