Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrfire

    őstag

    válasz Nathan Boggs #27339 üzenetére

    Biztos vagyok benne, hogy sokan szeretnének így barangolni egy bolygón, és FPS módban vadászni az idegen bolygók állataira, de gondolom ez csak maximum valami kiegészítőben jönne be a játékba. Most is lesznek generált bolygók és rajta idegen lények/idegen állatok, de sztem ez a dzsungeles dolog túl nagy falat lenne, hogy legenerálják szépen, nekem legalábbis nagyon nagy dolognak tűnik.

    Én már az ilyen látványtól is el lennék ájulva, amin fognak egy nyílt terepet, beterítik fűvel, szavannával, aztán kitesznek az égre egy meteorgyűrűt és két holdat. Mindenki ismeri ezt a képet. A megvalósítása pedig nem sok kihívást rejt azt hiszem. Valami növényzet biztos kéne a felfedezésre váró bolygókra, folyók, vagy egy tengerpart, mert a csupasz sziklák hamar unalmassá fognak válni, akkor is ha az a reális.

    Más:
    Most jöttem rá, mire fogom használni a Reliantot, vagyis a többi hajót, mondjuk az Avengert. CCU-zom majd Hull-A-ra és ha szállítok a Taurus-szal, akkor beleültetek egy NPC-t, hogy kövessen szintén megpakolva valamilyen szállítmánnyal. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák