Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    Na, végre befejeztem a Narodnaya Solyanka 2016-os verzióját, vagy 2 év alatt, mert csak augusztusban készült el a teljes angol fordítás, és én a vége előtt 100 méterrel abba hagytam volt, mert ott még orosz volt a szöveg. De most már teljes a fordítás (kivéve néhány nem fontos SMS-t) és végre megtapasztalhattam, hogy mi is a NS történet vége, mert mindeddig, mindegyik verzió Zatonon abba maradt, legyen szó a DMX NS-ről, a CP verziókról vagy akár a Stalkersoupról. Jó a vége, annyit elárulok és még elég sok minden történik Zatonon az után, hogy oda teleportálunk Dead Cityből. Szóval aki az igazi NS-t szeretné végig játszani, egyszer s mindenkorra, ezt a verziót ajánlom, mert ez tartalmazza a teljes történetet, valamint jóval letisztultabb és stabilabb a többinél, amelyekben még jószerével benne vannak maradva a félig kidolgozott béta verziós dolgok és ettől olykor könnyen káoszba fullad az egész játékmenet, vagy egyszerűen csak összeomlik. Csodálkozom is, hogy a Stalkersoupot az első NS-re és nem erre a verzióra építik a mai napig is :U ...


    A végső csata a Last Day ellen elég durva, sok a halott, de nem kell izgulni, mert segítséget is kapunk...


    Ők Arhara, Ghost, Pilgrim és Fang, akik nélkül nagy bajban lennénk a végén.

Új hozzászólás Aktív témák