Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Ajándékok #3483 üzenetére

    Tisztítást ki kell tapasztalni áztatás az sokat segít az biztos
    Én ha mosom mert megmondom őszintén hasáb sütés után én csak el szoktam törölni, akkor úgy kezdem hogy mosogatószer sok és bojler meleg víz kb fél / egy óra áztatás, utána szivaccsal lejön minden
    Persze ha elején nincs eltakarítva és csak egymásra rakódnak a rétegek utána már nehéz

    De amúgy a rácsos kosarút nehéz takarítani az információk alapján, ezt a képet találtam példának[link]
    De amelyiknek lemez perforálva az könnyebb takarítani, ezt a képet találtam példának [link]

    Ezeket a képeket most lőttem kb másfél órája
    10perc sütés után első rázásnál
    Jól látható hogy a felső hasábok már pirulnak [kép]
    Megrázva hogy az alsók felülre kerüljenek, és látható hogy szinte még csak ki vannak olvadva [kép]
    És ez így megy végig a teteje sül ami lejjebb van az nem, és ami már majdnem megvan sülve lejjebb az meg szárad, sokszor kell rázni hogy egyenletes legyen
    Én ott ülök mellette és addig pörgetem a douyin-on a videókat hogy teljen az idő, pl [link]

    (#3485) Fandango

    Érdemes jól körbejárni hogy melyik legyen, hogy ne járj úgy mint én, én nagyon bánom hogy ezt vettem, mai fejemmel két kosarút négyzet alakút vennék

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák