Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrhitoshi

    veterán

    válasz DummyBoy #45 üzenetére

    Szóval könnyebb rugózni egyetlen szavon, mint megérteni, hogy mit akar mondani az ember. Oké Köszi. :C
    Indirekt módon, hogy a fenébe jön a látványvilághoz a kép folyamatossága ? Az már kényelmi szempont. A felbontáson túl vannak persze meghatározó elemek, de az első helyen a felbontás van.

    Magyarul, ha egy játék 1080p-ben 3FPS-es szerencsétlenkedik ultalow grafikán, 1 bites textúrákkal, akkor is jobb lesz a látvány mint 720P-ben, 60 FPS mellet, mindenféle csillivilli effekttel megspékelve, highres textúrákkal.

    Erről egyébként hol volt szó ? Én azt állítottam, hogy nagyon fontos a felbontás, viszont azt nem, hogy ezen kívül nincs másik meghatározó elem a megjelenésben. (lehet nem volt pontos a megfogalmazás, de nem csak a szavak jelentését kell megérteni, hanem a kontextust is, illetve csak a felbontásról volt szó, én nem akartam behozni a grafika többi részét)

    [ Szerkesztve ]

    PS4

  • bager13

    aktív tag

    válasz DummyBoy #45 üzenetére

    Azokról a játékokról beszéltem ,ami nekem kell, nem az összes megjelenő címről. Ami érdekel(nem mind a 20-30 AAA szarrá hypolt cím persze) és kell azt megveszem, ami meg nem, azt nem (és nem is töltöm le).
    Steam-ről "ingyen" veszem a játékokat a market jóvoltából, amin több száz euróm van a semmiből. És ha máshonnan kell játék ,akkor a wallet-ről (legtöbbször még haszonnal is) kiszedett pénzből megoldom.
    És így, ebben a felállásban még nekem adnak pénzt(persze nem a Steam, hanem a gazdag felh.-ok, de ez számomra lényegtelen) ,hogy játszak. Azért ez szerintem nem mindegy.
    Azt én sem mondtam ,hogy a többség ne warezolt volna életében. De nagyon sok embert ismerek ,aki több éve csak eredeti játékkal játszik.

    ui.: Nem vagyok 12 éves gyerek ,aki az összes megjelenő játékkal játszani akar. Főleg ,ha tudom ,hogy konzolport. Persze pont az ilyen játékok buknak meg PC-n és egyből megy a sírás a kiadótól.
    Mondjuk én például nem fakadnék sírva ,ha nem jönne többé ki PC-re a COD. Az ingyen hétvége a Ghost-nál, tökéletesen megmutatta ,hogy mennyire silány portokkal akarnak PC-n is kaszálni(amit meg is tettek ,mert az eladások jók voltak. Az hogy a kutya sem játszik már vele ,az őket nem érdekli). Közben meg lesajnálják a közösséget, ha meg nem veszi az ember,akkor biztos a warez az oka. Az fel sem merül bennük, hogy náluk van a hiba. De könyörgöm ,ha ennyire nem érdekli őket a PC és a konzol a fő platform ,akkor ne adják ki PC-re!

    [ Szerkesztve ]

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

Új hozzászólás Aktív témák