Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz mrhitoshi #46 üzenetére

    Már ne haragudj, de klasszikusokat megilletően szóról szóra idézek:

    pzstm felbontásról szóló (mellesleg nagyon is igaz :) ) postja a következő volt:

    " ... arra akartam kilyukadni, amit hála az istennek itt már többen pedzegettek, hogy a felbontás az a látványvilág mindössze egyetlen összetevője a sok közül..."

    Mire a te válaszod:
    "Az egyetlen és legfontosabb eleme."

    Az egy dolog, hogy nem érted, ez a kijelentés miért vérzik több sebből, de azt mondod, hogy nem állítottál ilyet? DE :) Ezért mondtam, hogy több sebből vérzik (és hihetetlen roppant módon politikus megfogalmnazás volt, lehetett volna másképp is xD)

    Csak ki kellett volna javítanod ... ezeket a szavakat, ebben a kontextusban nem érdemes tovább magyarázni xD

    Ettől függetlenül sejtem mire szeretnél kilyukadni, viszont azzal a résszel sem értek 100%-ban egyet.

    Számomra a felbontás csak 1 dolog a sok közül, ráadásul a megfelelő futáshoz szükséges számítási teljesítmény nincs mindig egyenes arányban a látvány javulásával.

    Ettől függetlenül PC-n megpróbáltam mindig natív felbontáson játszani (Ezért sem éreztem szükségét eddig a FullHD monitorra váltásnak ...) viszont ez konzolon más. Nem 40 centiről nézed a monitort, hanem 2 méterről a TV-t. Roppant kiváncsi vagyok élőben az One hogyan mutat, vagy hogy mi a különbség az One és a PS4 által nyújtott élmény között, de BIZTOSAN nem az alapján fogok dönteni, hogy milyen felbontáson jelenítik meg az adott dolgokat :) Az csak 1 adat. És messze, de messze nem elégséges ahhoz, hogy véleményt alkossak.

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák