Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bager13

    aktív tag

    válasz DummyBoy #34 üzenetére

    "és nem warezol semmit (loooooooooooooooool) hanem mindent megvesz"
    Nem tudom az ilyen konzolhuszároknak elképzelhetetlen ,hogy egy pc-s az összes játékát úgy vegye?!
    Én akiket ismerek és konzoluk van azoknak a fele warezol...
    Elárulom neked ,hogy kb. egy ivászatod árából megvettem az éves játékadagomat PC-re(20-30) játék. Sőt mostanában még pénzt is hoz... Ennyit a PC-ről és a Steam-ről.

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

  • bager13

    aktív tag

    válasz DummyBoy #45 üzenetére

    Azokról a játékokról beszéltem ,ami nekem kell, nem az összes megjelenő címről. Ami érdekel(nem mind a 20-30 AAA szarrá hypolt cím persze) és kell azt megveszem, ami meg nem, azt nem (és nem is töltöm le).
    Steam-ről "ingyen" veszem a játékokat a market jóvoltából, amin több száz euróm van a semmiből. És ha máshonnan kell játék ,akkor a wallet-ről (legtöbbször még haszonnal is) kiszedett pénzből megoldom.
    És így, ebben a felállásban még nekem adnak pénzt(persze nem a Steam, hanem a gazdag felh.-ok, de ez számomra lényegtelen) ,hogy játszak. Azért ez szerintem nem mindegy.
    Azt én sem mondtam ,hogy a többség ne warezolt volna életében. De nagyon sok embert ismerek ,aki több éve csak eredeti játékkal játszik.

    ui.: Nem vagyok 12 éves gyerek ,aki az összes megjelenő játékkal játszani akar. Főleg ,ha tudom ,hogy konzolport. Persze pont az ilyen játékok buknak meg PC-n és egyből megy a sírás a kiadótól.
    Mondjuk én például nem fakadnék sírva ,ha nem jönne többé ki PC-re a COD. Az ingyen hétvége a Ghost-nál, tökéletesen megmutatta ,hogy mennyire silány portokkal akarnak PC-n is kaszálni(amit meg is tettek ,mert az eladások jók voltak. Az hogy a kutya sem játszik már vele ,az őket nem érdekli). Közben meg lesajnálják a közösséget, ha meg nem veszi az ember,akkor biztos a warez az oka. Az fel sem merül bennük, hogy náluk van a hiba. De könyörgöm ,ha ennyire nem érdekli őket a PC és a konzol a fő platform ,akkor ne adják ki PC-re!

    [ Szerkesztve ]

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

  • bager13

    aktív tag

    válasz DummyBoy #87 üzenetére

    Maradjunk annyiban ,hogy aki megjelenés napján vesz játékot, annak mindegy melyik platformra veszi ,mert így is-úgy is drágán jön ki(persze ,ha nem steam wallettből teszi, amin több száz euró ingyenpénz van, mint pl. nekem).

    Egyébként tegnap megkérdeztem az egyik barátomat ,akinek Xbox-a van. Hogy mennyiért és mikor vette azokat a játékokat ,ami nekem is megvan. Ami közös játék volt és kb. egy időben vettünk, az mind másfélszer vagy kétszer(vagy több) olyan drága volt Xbox-ra , mint PC-re(és nem volt benne bundle játék). Csak egy példa BF3(nem bundle) én megjelenés után 4 hónappal vettem , ő 5 hónappal. Én 3000-ért, ő 9000-ért vette.

    Sem PC sem a konzol nem jobb a másiknál. Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya.
    De tények azok tények:
    - konzolra drágábbak a játékok
    - a PC(hardver) nem tartja annyira az értékét
    - a konzol kényelmesebb, egyszerű , felhasználóbarát
    - a PC bonyolultabb, néha nehézkes, sok játéknál iszonyat mennyiségű macera van vele
    - PC-n nem csak játszani lehet
    - kontrollerrel FPS-t játszani, olyan mint billentyűzettel autós szimulátort. RTS-ről nem is beszélve

    [ Szerkesztve ]

    Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

Új hozzászólás Aktív témák