Új hozzászólás Aktív témák

  • csorba23

    tag

    válasz petymeg #54 üzenetére

    Nekem már 9 autóm van. Már odafigyelek, hogy ne vegyek olyan autót, ami kategóriájában lassabb vagy lassabban gyorsul. Az a 0:36 nekem is ott van, lehetetlen annyi idő alatt beérni.

    Én bekapcsolt kormányzás segítést és úttartást használok. A fékezést meg vagy low vagy High-ra rakom, körülményektől függően. De általában a verseny elején low, aztán ha már vezetek és nehéz vagy ismeretlen a pálya, vissza rakom high-be, úgy kevésbé töröm a kocsikat. Alacsonyabb fékezés segédletnél lényegesen könnyebb előzni.

    Amit észrevettem érdekességet: kanyaroknál ha nem egyfolytában fékezek, hanem szakaszosan (mint az ABS) nyomkodom egyfolytában a fékpedált, azt vettem észre, hogy ilyenkor a nem sokkal előttem lévőkhöz sokkal közelebb tudok kerülni, meg tudom előzni őket, mintha folyamatosan fékeznék. Sztem ez is vmi bug, mert irreálisan csökken a köztünk lévő távolság ilyenkor.

    Offlineban játszom amúgy, és ha javítani kell autót és nem akarom kivárni, kilépek, előreállítom az időt 1-2 órával (vagy a dátumot 1 nappal) és máris kész a szervizelés.

    Ezek az autóim vannak:

    Nissan Silva (S15)
    Ford Focus RS
    Dodge Challenger R/T
    BMW 1 Series M Coupe
    BMW Z4 M Coupe
    Dodge Challenger SRT8
    Ford Shelby GT500
    Audi TT RS Coupe
    McLaren MP4-12C

    Szerintem is a Ford focus z egyik legjobban irányítható autó.

    Még valami: elkezdtem irogatni, hogy meylik versenyekkel lehet a legtöbb pénzt keresni legrövidebb idő alatt, legkevesebb javítási költséggel. és ha a pénzemet szeretném növelni, azokon a futamokon megyek.
    Ha valakit érdekel, megosztom vele(tek).

Új hozzászólás Aktív témák